reklamı kapat

POPÜLER

Thor Love and Thunder

Marvel stüdyolarının Thor Love and Thunder kararsızlığı

Marvel stüdyolarının önümüzdeki yıllarda karşımıza çıkartmaya hazırlandığı Thor Love and Thunder filmi konusunda önemli bir kararsızlık yaşadığı ortaya çıktı. Bu noktada hayranların isteği hikayeyi şekillendirebilir.

Advertisement

Bildiğiniz gibi Marvel Sinematik Evreni’nde dördüncü solo filme kavuşan ilk kahraman Thor olacak. Filmin yönetmenliğini Ragnarok için de kamera arkasına geçen Taika Waititi üstlenecek. Başrollerde ise Natalie Portman, Chris Hemsworth ve Tessa Thompson gibi isimleri göreceğiz. Jane Foster uzun bir aranın ardından geri dönecek ve daha da önemlisi karşımıza kadın Thor olarak çıkacak. Bunun yanı sıra geçtiğimiz günlerde Taika Waititi’nin hayat verdiği Korg karakterinin de dördüncü filmde yer alacağı netlik kazanmıştı. Fakat hala kesinlik kazanmayan önemli bir detay olduğu ortaya çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Thor Love and Thunder hangi yılda geçecek?

Jojo Rabbit filminin tanıtım çalışmalarını yürüten Taika Waititi Yahoo! Entertainment‘a konuştu. Ona Avengers Endgame’in ardından Thor’un hala şişman olup olmayacağı soruldu. Ancak bu sorunun yanıtı aslında dördüncü filmin hangi yılda geçeceğiyle bağlantılı. Yönetmen, Marvel stüdyolarıyla bu konuda büyük bir kararsızlık yaşadıklarını itiraf etti. Durumu şu sözlerle özetledi: “Bu Marvel stüdyolarıyla hala üzerinde düşündüğümüz bir konu. Henüz Avengers Endgame ile Thor Love and Thunder arasında ne kadar zaman olacağına karar vermedik. Birkaç ay da olabilir, birkaç yıl da.”

Bu noktada hayranların isteği Marvel stüdyolarının kararını etkileyebilir. Bakalım hayranlar şişman Thor’u mu görmek istiyor, yoksa eski Thor’u mu.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı