reklamı kapat

POPÜLER

Ford Bronco’nun gerçeğini aratmayan RC versiyonuyla nefes kesen bir arazi yolculuğu [Video]

Gerçek dünyada olduğu gibi model dünyasında da popüler seçeneklerden birisi olan Ford Bronco, üzerinde kusursuz bir çalışmanın yapıldığı versiyonla karşımızda.

Ford’un yeni jenerasyonuyla tekrar asfalta döndürmeye hazırlandığı Bronco için uzun bir süredir meraklı bekleyiş söz konusu. Kısa süre önce gelecek model planlaması içerisinde kompakt bir SUV modelinin gelişiyle birlikte gündeme yükselen bu önemli isim için önümüzdeki 2 yıl gibi bir süre daha var. Eski versiyonlarıyla pek çok bağımsız geliştiricinin favori modellerinden olan Bronco, RC dünyasının da sevilen üyelerinden bir tanesi. Meraklılarının orijinalinin detaylarına birebir şekilde sadık kalarak hatırı sayılır güçteki elektrik motoruyla bir araya getirdiği modellerin içerisinde yalan alan örneklerden hayran bırakan görüntüler elde etmek mümkün. Doğru kamera açılarıyla birlikte gerçek modeli aratmayan görüntülerle harmanlanan bu örneklerden birisi de şu anda karşımızda duruyor. Yavaşlatma tekniğiyle çok daha etkileyici bir hale getirilen görüntülerde, altyapı elemanlarına kadar indirgenen kusursuzluk söz konusu.

Tepeden tırnağa gerçeklik

Traxxas imzası üzerine geliştirilen TRX4 Bronco’da boyutlarına göre her türlü şartın üzerinden gelebileceği bir güç ele alınıyor. 52000 mAh’a kadar esneklik gösteren bir batarya paketinin kullanıldığı modelde, gücün dört tekerleklere iletilebilmesi bile düşünülmüş durumda. Bu sayede gerçekte olduğu gibi engellerin üzerinden gelebilen Bronco RC, tüm bu başarısının temel noktalarından birisi yine gerçeğini aratmayan özel arazi lastiklerine borçlu. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri her anından keyif alacağınızı düşündüğümüz, Samsung Galaxy S9 ile çekimi yapılan 3 dakikalık video ile baş başa bırakalım.

Video