reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy

Chris Pratt’ın Guardians of the Galaxy isteksizliği

Guardians of the Galaxy serisinin başrolünü üstlenen Chris Pratt’ın başlangıçta bu dünyaya dahil olma konusunda pek de istekli olmadığı ortaya çıktı.

Advertisement

Herkesin Avengers Endgame’e odaklandığı şu günlerde Marvel Sinematik Evreni’ne dair enteresan bir detay gün yüzüne çıktı. Stüdyoda oyuncu tercihlerini gerçekleştiren Sarah Finn Guardians of the Galaxy döneminde yaşadıkları zorlukları anlattı. Chris Pratt‘ın o dönemde Marvel ile anlaşmaya sıcak bakmadığı anlaşıldı.

“Oyuncu seçimleri başlı başına zorlu bir süreç fakat en zoru Guardians of the Galaxy için uygun isimleri bulmaktı. James Gunn ilk filmin çekimlerinden önce Peter Quill rolü için Chris Pratt’ı istiyordu. Hatta karakteri onun canlandırması konusunda fazlasıyla ısrarcıydı. Fakat Chris Pratt role sıcak bakmıyordu. Hatta deneme çekimlerine gelmeyi bile reddetmişti. Sonunda onu bir deneme çekimine gelmeye ikna etmeyi başardık fakat bu sefer James Gunn onu görmek istemediğini söyledi. Tüm bu süreç fazlasıyla zorluydu. Fakat ikisini sonunda bir araya getirmeyi başardığımda çok mutluydum. Daha o anda bu tercihin doğru olduğunu hissedebiliyordunuz. Daha sonra James Gunn bana dönüp ‘evet, adamımız bu’ dedi.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Doğrusu bu açıklama bizleri fazlasıyla şaşırttı. Chris Pratt o dönemde komedi tarzına ağırlık vermiş bir isimdi fakat Star Lord karakteri için biçilmiş kaftan olduğuna şüphe yok.

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame tanıtımı