reklamı kapat

POPÜLER

Nikon_Coolpix_W150
Nikon_Coolpix_W150

Çocukları da hedef alan suya dayanıklı makine: Nikon Coolpix W150

Daha önceden Coolpix B600‘ü görücüye çıkaran Nikon, yeni fotoğraf makinesi Coolpix W150‘yi görücüye çıkardı. Kompakt bir tasarıma sahip olan Coolpix W150, 10 metre su altında sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.

-10 derece soğukta bile mukavemet gösteren Coolpix W150, 13 megapiksel bir çözünürlük sunuyor. Nikkor lensi bünyesinde barındıran makine 3 kat optik yakınlaştırma yapabiliyor. Hem yetişkinler hem de çocuklara hitap eden makine farklı renk ve desten seçenekleriyle geliyor. Farklı renk ve desen seçenekleri çekimleri daha da eğlenceli bir hale getiriyor. SnapBridge özelliği sayesinde makineyle çekilen fotoğraflar iOS ve Android‘li cihazlara hızlı bir şekilde aktarılabiliyor. Full HD videoları 3 stereo sesle kaydetmeye imkan tanıyan Nikon Coolpix W150, çeşitli sahne modlarına da destek veriyor. Makine kullanıcıların etkileyici fotoğraflardaki anılarını ve deneyimlerini yakalamalarını sağlayan düzenleme işlevleri de sunuyor. Çeşitli sahne modları ve efektleri, kullanıcıların çektikleri fotoğrafları ve filmleri sevdikleriyle paylaşmalarını sağlıyor. Diğer özellikler arasında görüntü kilidi, Gülümseme Zamanlayıcısı, fotoğraflara sesli mesaj eklemek için Exchange Mesajları ve görüntüleri ve videoları derecelendirmek için bir sınıflandırma işlev karşımıza çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nikon Coolpix W150’nin satış fiyatı açıklandı mı?

Turuncu, beyaz ve mavi renk seçeneklerine sahip olan Nikon Coolpix W150’nin satış fiyatı ve piyasaya çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

İlginizi Çekebilir

Nikon Z7’nin resmi tanıtım videosu