reklamı kapat

POPÜLER

Rick and Morty

Rick and Morty yaratıcılarından yeni animasyon

Övgülere boğulan animasyon Rick and Morty‘nin yaratıcılarından Justin Roiland ve senaristlerinden Mike McMahan, yepyeni bir animasyon dizisi için kolları sıvıyor.

Şimdilik bilinmeyen bir tarihte yayınlanmak üzere Rick and Morty 4. sezon bölümlerini beklesek de, bu çok sevilen animasyon ekibinin yaratıcı kadrosundan isimler yepyeni bir projede buluşuyor. Dizinin yaratıcılarından Justin Roiland’ın Hulu ile yepyeni bir animasyon için anlaştığı ortaya çıktı. Dizinin, yaratıcı kadrosunda ise Rick and Morty’nin yazarlarından olan Mike McMahan bulunuyor. İkilinin Solar Opposites isimli bir animasyonu izleyiciyle buluşturması bekleniyor. Hulu’nun işe çok güvendiği ve şimdiden 2 sezonluk onay verdiği söyleniyor. 8’er bölümden oluşacak sezonlar ilk bölümle 2020‘de izleyici karşısına çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni dizi yolda

Solar Opposites izleyicilerle bir uzaylı macerasını buluşturacak. Uzaylı bir ailenin Amerika’daki maceralarını konu alacak olan dizide Roiland, tıpkı Rick and Morty’de olduğu gibi iki ana karakteri seslendirecek. Terry ve Korvo’yu seslendirecek olan Roiland’a Jesse rolündeki Mary Mack ve Yumyulack rolündeki Sean Giambrone eşlik edecek. 2015’ten bu yana Roiland’ın gündeminde olan dizinin yapımı ise Roiland’ı biraz sıkıştırabilir. Halihazırda Adult Swim’in 70 bölüm sipariş ettiği Rick and Morty için çalışmalar da devam ediyor çünkü. Solar Opposites’le ilgili daha detaylı bilgiyi ise 2019 gibi öğrenmemiz daha olası görünüyor. Solar Opposites’ı beklerken Netflix’te yayınlanan Final Space‘i izleyebilirsiniz.