reklamı kapat

POPÜLER

Rick and Morty 4. sezon öncesi yayınlanan çekim hataları

Rick and Morty 3. sezondaki efsanevi turşu sahnesinin kamera arkası [İzle]

Heyecanla Rick and Morty 4. sezon bölümlerini beklerken sevilen dizinin resmi hesabından, efsanevi “turşu” sahnesinin kamera arkası paylaşıldı.

Çalışmaları devam eden Rick and Morty 4. sezon bölümlerinden henüz yeni bir haber yok. Ancak dizinin önceki sezonuna küçük bir dönüş yapabiliriz. Rick’in kendini bir turşuya dönüştürdüğü ve internette çok hızlı bir şekilde viral olan bölümün kamera arkası görüntüleri paylaşıldı. Bilmeyenler için önden kısa bir bilgi verelim, dizinin yaratıcılarından Justin Roiland, hem Rick hem de Morty’i seslendiriyor. 3. sezonun en beğenilen sahnelerinden olan “turşu” sahnesini çekmekse Roiland için pek kolay olmamış. Ciddi bir açıklama yapmak üzere olan Rick, turşu bedeni içinde kahkahalara boğuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rick and Morty 4. sezon ne zaman?

Adult Swim’in hayranlarla paylaştığı bu kamera arkası görüntü elbette 4. sezon fragmanını beklerken görmek istediğimiz asıl “video içerik” değildi. Yaklaşık 4 dakikalık video ise, dizinin kendini yeni sezon öncesi hatırlatması açısından hayli başarılı. Özellikle de turşu sahnesiyle.

Dizinin dördüncü sezonu ise hala bir yayın tarihine kavuşmadı. Ancak eylül ayının başında ekibin stüdyoya kapandığı ve animasyon ile seslendirme çalışmalarının başladığı belirtilmişti. Bu durumda yeni sezonun büyük ihtimale 2019‘da yayınlanacağını söyleyebiliriz. Önceki sezonlar gibi 10 bölüm olması beklenen dizinin gelecek sezonları içinse kafamız rahat. Çünkü 4. sezondan sonra hala sipariş edilmiş 60 bölüm daha olacak! Eğlenceli kamera arkası videosunu haberin üzerinden izleyebilirsiniz.