reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A9s

Dört arka kameralı Samsung Galaxy A9s, performans testinde göründü

Geçen gün tüm detayları ortaya çıkan dört arka kamera sistemine sahip Samsung Galaxy A9s, bu sefer performans testinde karşımıza çıktı.

11 Ekim tarihinde resmi olarak lanse edilecek Samsung Galaxy A9s, merak edilen telefonlar arasında yer alıyor. Bunun arkasında aşağıda detaylandırdığımız dörtlü arka kamera sistemi yer alıyor. Modeli bugün gündeme getiren konu ise yayımlanan Geekbench sonucu. Ortaya çıktığı kadarıyla telefon testin tek çekirdek bölümünde 1.609 puan, çok çekirdek bölümünden ise 5.844 puan alıyor. Samsung Galaxy A9s, Geekbench kapsamında da göründüğü üzere gücünü Snapdragon 660 işlemciden ve 6 GB RAM‘den alıyor. Teste ilginç şekilde Android 8.0.0 ile giren telefon, doğal olarak nefes kesen bir performans ortaya koyamıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A9s

Samsung Galaxy A9s şu teknik özelliklere sahip

Baktığımız zaman model, özellikle dört arka kamera ile dikkat çekiyor. Telefon burada 24 megapiksel F1.7 + 5 megapiksel F2.2 + 8 megapiksel F2.4 + 10 megapiksel F2.4″ gibi bir kurulum taşıyor. Modelin önünde ise 8 megapiksel F1.7  kamera bulunuyor. Kamera konusunda fark yaratacak gibi duran telefon, arka kameralarla telefoto, normal ve geniş açı çekimleri bir arada sunuyor. Ayrıca derinlik algılayabilen telefon, bu sayede arkası bulanık fotoğraflar çekiyor. Dahili depolaması 128 GB olarak görülen ve microSD desteği bulunan telefon, 3.720 mAh pile sahip. 6,28 inç 2200×1080 piksel AMOLED ekran üzerine kurulacak cihazın, kutusundan GeekBench’te görünenin aksine Android 8.1 Oreo ile çıkacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’den heyecanlandıran Mate 20 reklamı