reklamı kapat

POPÜLER

Rick and Morty 4. sezon

Rick and Morty 4. sezonu bekleyenlere müjde

Rick and Morty 4. sezon bölümlerini bekleyenlere müjde. Yeni sezona sandığımızdan da yakın bir zamanda kavuşabiliriz.

3. sezon finalinin ardından geleceği önce belirsizleşen Rick and Morty 4. sezon, Adult Swim’in toplam 70 bölüm sipariş etmesiyle netleşmişti. Bu sipariş edilen 70 bölümün 10 bölümünü izleme fırsatı elde edeceğimiz 4. sezon için hala bir çıkış tarihi bulunmuyor. Ancak dizinin yaratıcılarından Dan Harmon’ın paylaştığı Instagram gönderisi, dördüncü sezonun animasyon ve seslendirme aşamasına geçildiğini gösteriyor. Neyi ne kadar paylaşması gerektiğinden emin olamayan Harmon, kayıt stüdyosunun fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Şu ana kadar katedilen aşamaya dair bir görsel paylaşamayan Harmon, çizim ekibinin de ofiste harıl harıl çalışırken bir videosunu kaydetmeyi ihmal etmiyor. Videonun açıklaması ise hayli ilginç: “Kötü Morty’i turşu nano-suit’i içinde gösteren konsept görselin görünmediğine emin olmaya çalışıyorum.

Dördüncü sezon için çalışmalar hızlandığına göre projeyi 2019’un sonlarına doğru görme ihtimalimiz ise artmış durumda. Üçüncü sezonun 2017’de yayınlandığını da hatırlatalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başka bir dizi daha

Öte yandan yaratıcılardan Justin Roiland, ikinci bir animasyon dizi üzerinde daha çalışıyor. Hem Rick hem de Morty’i seslendiren Roiland’ın yeni dizisi ise Solar Opposites olacak. 2020’de yayınlanması beklenen Solar Opposites’le ilgili detaylı haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili video

3. sezon fragmanı