reklamı kapat

POPÜLER

rick and morty

Rick and Morty 4. sezon’u bekleyenlere kötü haber

Televizyonun sevgi-nefret ilişkisi güçlü şovlarından Rick and Morty‘nin yeni sezonu için sabırsızlanıyorsanız size bazı kötü haberlerimiz var.

Rick and Morty, kiminin bayıldığı kimininse sevenlerin bitmek bilmeyen övünmelerine sinir olduğu, fazlasıyla popüler bir o kadar da eğlenceli bir dizi. 3.sezonu için uzun uzun beklediğimiz dizinin yeni sezonu içinse önümüzde büyük bir belirsizlik duruyor. Hatta daha da kötüsü şu an Rick and Morty 4. sezon için kimse çalışmıyor! Evet, yanlış okumadınız. Bu bilgiyi ise hayranlarla bizzat yazar ve seslendirmen Ryan Ridley paylaştı. Detroit Cast‘a konuşan Ridley, “Bildiğim kadarıyla şu an dizi üstünde kimse çalışmıyor. Ben kesinlikle çalışmıyorum. Bu sebeple neler olduğu konusunda bir şey söylemem güç. Herhangi bir şey de duymadım. Sanırım biraz ağırdan alıyorlar. Neden diziyi daha hızlı yapmadıklarını anlayamıyorum.” diyor.

Rick and Morty 4. sezon ne zaman yayınlanacak?

Hayranların aklında ise tek bir soru var: 4. sezon ne zaman yayınlanacak? Ridley’in açıklamaları açıkçası pek de mutlu edecek cinsten değil. Dizinin ne kadar sürede yazıldığı ve animasyonların hazırlanma zamanını bildiğini söyleyen Ridley, 4. sezonu 2019’dan önce gelmesinin mucize olacağını belirtiyor hatta ekliyor: “2019’un sonundan önce gelmesi zor.

Akıllarda pek çok soru bırakan ve bizi teorilere boğan 3. sezondan sonra Adult Swim tarafından resmi bir 4. sezon onayı gelmediğini de hatırlatalım. Bu sebeple şu an yeni sezon için çalışmaya girişilmemiş olması normal. Ancak 2019’un sonuna kadar bekleyecek olma ihtimali biraz üzüyor.