reklamı kapat

POPÜLER

Rick and Morty yaratıcılarının yeni dizisi Solar Opposites için geri sayım

Rick and Morty yaratıcılarının yeni dizisi için geri sayım [Video]

Rick and Morty 4. sezon ikinci kısım bölümlerinin tarihini beklerken küçük bir müjde verelim. Dizi yaratıcılarının yeni animasyon dizisi Solar Opposites yayın tarihini açıkladı.

Eylül 2018’de Rick and Morty yaratıcılarından Justin Roiland ve senaristlerinden Mike McMahan’ın Solar Opposites isimli yeni bir animasyon dizisi için çalışmalar gerçekleştirdiği ortaya çıkmıştı. O dönem dördüncü sezon tarihini beklerken yeni dizi duyurusu bir nebze olsun hayranları mutlu etmişti. Ancak daha sonra bu yeni dizi sessizliğe gömüldü ve Solar Opposites’e ait elle tutulur yeni bilgi edinemedik. Şimdi ise bir kez daha bir bekleme sürecinde diziye ilişkin yeni bir bilgi elde ediyoruz. Rick and Morty’nin 4. sezonuna ait kalan 5 bölümün tarihini beklerken Solar Opposites’in yayın tarihi açıklandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rick and Morty 4. sezon sonrası Solar Opposites gelecek

Yayınlanan kısa tanıtım doğrudan tarih duyurusunu hedef almış. Yeni ana karakterlere kısa bir bakış elde ettiğimiz tanıtımda dizinin 8 Mayıs‘ta izleyicilerle buluşacağı müjdeleniyor. Rick and Morty’nin kalan bölümlerinin de 2020’nin ilk yarısında yayınlanması bekleniyordu. Bu durumda 4. sezon sonrası hemen Solar Opposites izlemeye başlayabileceğiz gibi görünüyor.

Gelecek dizi bizlerle bir uzaylı macerası buluşturmaya hazırlanıyor. Uzaylı bir ailenin Amerika’daki maceralarına odaklanan dizide Roiland’ın Rick and Morty’de olduğu gibi iki ana karakteri seslendireceği geçmişteki açıklamalar arasındaydı. Terry ve Korvo karakterlerini seslendireceği bilinen Roiland’a Jesse rolündeki Mary Mack ve Yumyulack rolündeki Sean Giambrone eşlik edecek. İlk sezonu 8 bölümden oluşacak olan dizinin ikinci sezon siparişinin 2018’de verildiğini de kaydedelim. Dizi Hulu‘da yayınlanacak. Rick and Mory 4. sezon ikinci kısım bölümlerinin tarihinin ise önümüzdeki günlerde Super Bowl etkinliğinde açıklanması bekleniyor.