reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Rick and Morty 4. sezon

Rick and Morty 4. sezon 6. bölüm isyanına cevap

Super Bowl’da açıklanmasını beklediğimiz Rick and Morty 4. sezon 6. bölüm tarihi ne yazık ki kendini göstermedi. Hayranların isyanına Adult Swim’den bir cevap geldi.

Advertisement

Rick and Morty 4. sezon toplamda 10 bölümle izleyicilerin karşısında olacaktı. Ancak kısa süre sonra dizinin bu sezonunun iki parçaya bölündüğü ortaya çıkmıştı. 5 + 5 bölüm şeklinde yayınlanacağı kaydedilen dizi ilk kısım bölümlerini ise çoktan yayınladı. Hatta öyle ki 4. sezonun ilk beş bölümü Netflix kütüphanesindeki yerini dahi aldı. Peki ya kalan 5 bölüm? 2020’nin ilk yarısında yayınlanması beklenen bu beş bölüm için Adult Swim “kısa bir aradan sonra” demişti. Aralık ayında yayınlanan 4. sezon 5. bölüm sonrası ise yeni bölüm hala görünmedi. Şubat ayına girdiğimiz şu günlerde hayranlar bu konuda sakin kalamıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rick and Morty 4. sezon 6. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Tarihin belirsiz olma durumu hayranları büyük bir isyana sürüklemiş vaziyette. Super Bowl 2020 kapsamında yayınlanan Pringles iş birliğindeki reklamla beraber sezonun ikinci kısmının tarihinin açıklanması bekleniyordu. Fakat bu da olmayınca hayranlar Adult Swim’i sıkıştırmaya başladı. Bunun üzerine Adult Swim büyük harflerle “Sabır” yazılı 14 saniyelik bir videoyu hayranlarla paylaştı. Ne yazık ki resmi yayın tarihi hala açıklanmıyor. Ancak yakın zamanda 4. sezon ikinci kısım tarihini duyuracaklarını düşünüyoruz. Bu süre zarfında Adult Swim hayranların birazcık daha sabırlı olmasını rica ediyor. Sevilen animasyon serisinin 4. sezonunun neden iki parça halinde yayınlandığı ise bilinmiyor.

Bu arada tarihini öğrendiğimiz başka bir proje olduğunu kaydedelim. Rick and Morty’nin yaratıcılarının yeni animasyonu Solar Opposites, yayın tarihini paylaştı. Animasyonun 8 Mayıs‘ta izleyicilerle buluşması bekleniyor. Dizi, uzaylı bir ailenin Amerika’daki maceralarını merkezine oturtuyor. Solar Opposites ile ilgili daha detaylı bilgiye ve tarih duyuru fragmanına buradaki haberimizden ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Altered Carbon 2. sezon fragmanı değişen başrolüyle yayında