reklamı kapat

POPÜLER

2020 Skoda Octavia RS

Sahne öncesi son virajlar; 2020 Skoda Octavia RS için ilk resmi fotoğraflar geldi

Cenevre’de sahne alacak olan 2020 Skoda Octavia RS için son dönemlerde karşımıza çıkan sızıntılar artık yerini resmi paylaşımlara bırakıyor.

Bir süredir sızıntıları ve var olan beklentileri üzerinden değerlendirmeye başladığımız Skoda Octavia RS için geri sayım sürecimiz devam ediyor. Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılmasını beklediğimiz önemli isimlerden birisi olan otomobil için Skoda da artık kendi detaylarını paylaşmaya başladı. Her zaman olduğu gibi render merkezli tasarımlardan başlayan paylaşımlarda, yeni jenerasyonda kullanılan genlerin hangi açılardan ileriye götürüldüğünü gösteren bu çizimler, sportiflik noktasında gelinen son noktayı da cezbedici bir şekilde tasvir ediyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Skoda Octavia RS tasarımından satır başları

Paylaşılan görsellere baktığımızda RS niteliklerinin gövde üzerindeki ayırt edilebilir etkisini kolaylıkla görebiliyoruz. Ön bölümde tampon ve büyük hava girişleriyle kendisini hissettiren bu değişimler, jant seti, spoiler, egzoz ve arka tampon parçaları üzerinden arkaya doğru devam ediyor. Kokpit bölümünü henüz görmesek de, koltuklar, direksiyon ve döşeme gibi temel noktalarda sportif dokunuşlar bekliyoruz. İlk kez hibrit dinamiklerle karşımıza çıkacak olan Octavia RS, benzinli makinenin temelini oluşturduğu dinamikte 245 PS güç ve 400 Nm tork seviyelerini görmeyi bekliyoruz. Önümüzdeki günlerde daha net detaylarıyla karşımızda olacak modelle ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

Karoq Velo