reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 20

Huawei Mate 20 modelini gözler önüne seren yeni video [İzle]

16 Ekim tarihinde Pro model ile beraber tanıtılacak yeni Huawei Mate 20, bugün tasarımını gözler önüne seren bir video ile karşımızda.

Advertisement

Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro, son dönemde en çok beklenen akıllı telefonlar konumunda. Çok yakında karşımıza çıkacak modeller, video sızıntılarıyla da gündeme geliyor. Yeni yayımlanan bir video ise bir kez daha Mate 20 modelini karşımıza getiriyor. Pro’dan farklı olarak “su damlası” şeklinde bir çentiğe sahip olan telefon, bu çentikte sadece ön kamerayı taşıyor. Göz çok güzel duran bu çentik, telefonun oldukça ince çerçeveler ile gelmesine de aracılık ediyor. Video içerisinde arkasındaki kare formlu dörtlü kamera sistemi de görülen model, fiyat performans konusunda daha iddialı olacak deniyor. Her Avrupa ülkesine gelmeyeceği de söylenen telefon, parmak izi sensörünü ise arkasında taşıyor. Modelin çift geçişliler dahil olmak üzere birçok farklı renkte karşımıza çıkması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Mate 20 hangi özelliklere sahip olacak?

Bildiğiniz üzere daha altta konumlanan telefon, sızan özelliklere bakılırsa 6,3 inç AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Gücünü Pro ile ortak olarak 7 nm Kirin 980‘dan alan telefon, 4 GB / 6 GB / 8 GB RAM ile elde edilebiliyor. Depolama tarafında 64 GB / 128 GB / 256 GB seçeneklerine sahip olan telefon, kutusundan Android 9.0 Pie üzerinde çalışan EMUI 9.0 ile çıkıyor.