reklamı kapat

POPÜLER

general mobile

General Mobile’ın beğenilen taksit kampanyası devam ediyor

Yerli akıllı telefon firması General Mobile, kullanıcıların beğenisini toplayan peşin fiyatına 6 taksit kampanyasına devam ediyor. İşte detaylar;

En güncel teknolojileri ulaşılabilir fiyatlarla kullanıcıları ile buluşturan General Mobile, www.generalmobile.com/tr üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerli kampanyada kullanıcılarına, Garanti BBVA, Akbank ve Yapı Kredi ile online alışveriş kredisi ile işlemlerini kolayca tamamlama imkanı sunuyor. Ödeme işlemleri tamamladıktan sonra www.generalmobile.com.tr adresine yönlendirilen kullanıcılar, “peşin fiyatına 6 taksit kampanyası” sayesinde vade farkını alışveriş tutarında indirim olarak görüyor. General Mobile’ın öne çıkan modellerinden GM 9 Pro’ya sahip olmak isteyen Garanti BBVA, Akbank ve Yapı Kredi kullanıcıları, 6 ay boyunca sadece 249,83 TL taksit ile akıllı telefona ulaşabiliyor. Akıllı telefonu ilk kez tecrübe edenlere hitap eden GM 9 Go’yu satın almak isteyen Garanti BBVA, Akbank Direkt ve Yapı Kredi kullanıcıları ise telefona peşin fiyatına 6 taksit kampanyası ile ayda 116,50 TL taksit ile ulaşabilecek açıklaması yapılıyor. Peşin fiyatına 6 taksit imkanından yararlanmak veya hizmet hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isteyen kullanıcıları bu adresten direkt olarak bilgi alabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

General Mobile, gelişmiş bir fabrikada üretim yapıyor

Modellerin Türkiye’deki gelişmiş fabrikada bir araya getiren ve tüketiciler ile buluşturan firma, telefonlarıyla geniş bir kitleye hitap ediyor.

İlginizi Çekebilir

Logitech’in yeni klavye modeli