reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi Mi Mix 3 için beklenen Avrupa müjdesi

Xiaomi Mi Mix 3, oldukça merak edilen akıllı telefonlar arasında yer alıyor. İşte bu özel model için güzel bir Avrupa gelişmesi var.

Kızaklı yapısıyla Honor Magic 2 ve Lenovo Z5 Pro karşısına çıkan ve kızak sistemi 600 bin açılıp kapanmaya dayanan Xiaomi Mi Mix 3, resmi olarak Avrupa pazarına geliyor. Kısa süre önce Avrupa merkezli EEC’de sertifikasını alan cihaz, çok ama çok yakında Avrupa pazarında satışa çıkıyor. Hatta Amazon Almanya tarafından 1 Aralık tarihinde satışına başlanacağı belirtilen modelin, çok yakında Türkiye’de de satılması bekleniyor. ECC yanında Bluetooth SIG tarafında da görülen cihaz, Avrupa’daki kullanıcıları çok fazla bekletmeyecek gibi görünüyor. Kızaklı sistem sayesinde hem çentiksiz ve hem de ince çerçeveli olan model, kamera konusunda da beğeni topluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3 özel bir versiyona da sahip

Palace Museum Edition olarak isimlendirilen bu sürüm, normalden farklı olarak tam 10 GB RAM ile geliyor. Mavi renkli kasa üzerine kurulan bu özel sürüm, Palace Museum ile ortaklaşa geliştirilmiş. Tasarımsal olarak farkını efsanevi Xiezhi’nin yer aldığı logosuyla koyan Palace Museum Edition, normalden daha dolu bir kutu içeriğine ve özel bir arayüz temasına da sahip.

İlginizi Çekebilir

Yeni iPad Pro reklamı