reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi Mi Mix 3 modelinden sevindiren Avrupa çıkarması!

2018’in en çok dikkat çeken kızaklı / sürgülü akıllı telefon modeli Xiaomi Mi Mix 3, Avrupa merkezli olarak iki ülkede satışa sunuldu. Global açılım hızlı başladı.

Kızaklı yapısıyla dikkat çeken Xiaomi Mi Mix 3, resmi olarak yapılan duyuruya göre İtalya ve İspanya‘da satışa sunuldu. Kişilerin yarın elde edebileceği cihaz, söylendiği kadarıyla İspanya’da 6 GB RAM ve 128 GB depolama için yaklaşık olarak 499 euro fiyat etiketine sahip. İtalya’da ise fiyatın aynı versiyon için 549 euro seviyesinde olduğu açıklanıyor. Birçok rakip amiral gemisine oranla çok daha ucuz olan çentiksiz akıllı telefonun, 5G versiyonu da Avrupa’da raflardaki yerini alacak deniyor. Artık resmi olarak Türkiye’de de satılması beklenen Xiaomi Mi Mix 3, en göz alıcı ve farklı modeller arasında yer alıyor. Modelin İtalya ve İspanya’da siyah ve mavi renklerle raflardaki yerini alacağı da  gelen bilgiler arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3 en çok 10 GB RAM’li versiyonuyla dikkat çekiyor

Bilmeyenler için Palace Museum Edition olarak isimlendirilen bu sürüm, normalden farklı olarak tam 10 GB RAM ile geliyor. Mavi renkli kasa üzerine kurulan bu özel sürüm, Palace Museum ile ortaklaşa geliştirilmiş. Tasarımsal olarak farkını efsanevi Xiezhi’nin yer aldığı logosuyla koyan Palace Museum Edition, normalden daha dolu bir kutu içeriğine ve özel bir arayüz temasına da sahip.

İlgili Video