reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3

Dikkat çeken yeni Xiaomi Mi Mix 3 versiyonu satışta

2018’de çentiksiz olarak gelen nadir amiral gemisi akıllı telefon modellerinden Xiaomi Mix 3, yeni bir renk seçeneğiyle daha raflardaki yerini almış durumda.

Kızaklı yapısıyla dikkat çeken modellerden Xiaomi Mi Mix 3, tasarımıyla göz dolduran akıllı telefonlar arasında yer alıyor. İşte bu model artık Çin’de Sapphire Blue isimli mavi renk seçeneğiyle de elde edilebiliyor. Çin’de satışa çıktığı için yakında Türkiye gibi diğer pazarlara da geleceği tahmin edilen sürüm, sadece 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama ile alınabiliyor. Modelin 6 GB RAM + 128 GB depolama ve 8 GB RAM + 256 GB depolamalı sürümleri ise halen sadece siyah renkte alınabiliyor. Sapphire Blue renkteki Xiaomi Mi Mix 3 versiyonunun yaklaşık olarak 460 euro fiyat etiketi bulunuyor. Modelin genel olarak fiyat performans oranı yüksek bir seviyede yer alıyor.

Xiaomi Mi Mix 3

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3 biliyorsunuz 10 GB RAM’li bir versiyona da sahip

Kısaca hatırlamak adına Palace Museum Edition olarak isimlendirilen bu sürüm, normalden farklı olarak tam 10 GB RAM ile geliyor. Mavi renkli kasa üzerine kurulan bu özel sürüm, Palace Museum ile ortaklaşa geliştirilmiş. Tasarımsal olarak farkını efsanevi Xiezhi’nin yer aldığı logosuyla koyan Palace Museum Edition, normalden daha dolu bir kutu içeriğine ve özel bir arayüz temasına da sahip. Bu modelden sadece 500 adet üretileceği biliniyor.

İlginizi Çekebilir

Beş arka kameralı Nokia 9 PureView