reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mx 3

Xiaomi Mi Mix 3 için hazırlanan bir garip reklam filmi [İzle]

Resmi olarak 25 Ekim tarihinde tanıtılacak Xiaomi Mi Mix 3, bugün garip bir reklam filmiyle gündeme geldi. Firma modelin sürgülü yapısını oldukça ilginç şekilde tanıtıyor.

Xiaomi Mi Mix 3, biliyorsunuz sürgülü tasarım yapısı üzerine kuruluyor. Bu yapı sayesinde çerçeve ve hepsinden önemlisi çentikten kurtulan model, yeni dönemin en önemli temsilcisi olarak görünüyor. Yarın resmi olarak karşımıza çıkacak akıllı telefon, bugün kendisini yukarıda izleyebileceğiniz video ile gösteriyor. Sürgülü yapı üzerine garip şekilde kurulan reklam, telefonun tasarımını gözler önüne sermesi dışında önemli bir de detay veriyor. Bu videoda görüldüğü kadarıyla telefonun ekrana entegre parmak izi sensörlü bir versiyonu da geliyor. Normal Xiaomi Mi Mix 3 versiyonlarının parmak izi sensörü arkasında yer alıyor. Hepsine ek olarak telefon ile çekilmiş aşağıda görebileceğiniz fotoğraf örneği de karşımızda bulunuyor. Modelin özellikle gece çekimlerde büyük bir başarım ortaya koyacağı görülüyor.

Xiaomi Mi Mix 3

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3 şu detaylarla geliyor

Telefon gücünü Snapdragon 845 işlemciden alıyor. Burada Snapdragon 855 detayları da bulunuyor. Ancak bunu pek gerçek olması mümkün görünmüyor. Siyah, yeşil ve mavi olarak üç farklı renk seçeneğiyle gelen cihazın, 6 GB RAM + 128 GB depolama, 8 GB RAM + 128 GB depolama ve 8 GB RAM + 256 GB versiyonları bulunuyor. 10 GB RAM ve 5G destekli özel bir sürümü de gelecek model, 1080×2340 piksel bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor. En az 3.500 mAh pil beklenen telefonun, önünde çiftli 24 megapiksel özçekim kamerası yer alıyor. Türkiye’de de satılacak modelin başlangıç fiyatı ise yaklaşık 530 dolar seviyesinde.