reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi Mi Mix 3 Türkiye’de satışa çıktı

Kızaklı tasarımıyla dikkat çeken modellerden Xiaomi Mi Mix 3, Türkiye’de satışa sunuldu. İşte modele Türkiye’de sahip olmak için ödenmesi gereken ücret;

2018’de en çok konuşulan modellerden Xiaomi Mi Mix 3, büyük bir satış kanalı üzerinden Türkiye’de satışa çıktı. Modelin 128 GB depolama ve 6 GB RAM‘e sahip “İthalatçı Garantili” versiyonu için istenen ücret ise haberimi yazdığımız saat itibariyle 4.460 TL seviyesinde görünüyor. Siyah ve yeşil olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle satılan cihaz, bu fiyat ile birçok kişinin bütçesini oldukça aşıyor. Kutusundan Snapdragon 845 işlemci ile çıkan telefonun, yakında Snapdragon 855 işlemciye sahip bir 5G destekli versiyonu da geliyor. Pili sürgülü yapı nedeniyle 3.200 mAh seviyesinde olan Xiaomi Mi Mix 3, bünyesinde bir ekran çentiği taşımıyor. İnanılmaz ince çerçeveleri bulunan cihaz, arkasında çiftli kameralarıyla dikkat çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3 sağlam bir telefon mu?

JerryRigEverything tarafında kısa süre önce yapılan teste bakılırsa evet. Kısaca hatırlamak adına Xiaomi Mi Mix 3, bu zorlu sağlamlık testinde ilk olarak ekranı koruyan camıyla değerlendiriliyor. Telefon burada birçok diğer amiral gemisi akıllı telefon ile benzer çizilme performansı ortaya koyuyor. Kızaklı sistemde yer alan ön kamera sistemi de kolaylıkla çizilmeyen cam ile korunan telefon, metal ile plastiği birleştiren bir gövde üzerine kuruluyor. Parmak izi sensörü ve arkası kolaylıkla çizilmeyen Xiaomi Mi Mix 3, arka kamera sistemini de çizilmeye dayanıklı cam ile koruyor. Telefon sürgülü yapısına rağmen bükülme testinden de rahatlıkla geçiyor. Telefonun gövdesi biraz esnemesine rağmen herhangi bir kırılma ya da sorun yaşamıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın en yeni modeli Redmi Note 7