reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi Mi Mix 3 satış fiyatı ortaya çıktı

Resmi olarak 25 Ekim tarihinde tanıtılacak son dönemin en popüler modeli Xiaomi Mi Mix 3, bugün merak edilen fiyat detayıyla da gündeme geldi.

Hakkında sürekli olarak konuşulan Xiaomi Mi Mix 3, resmi bir satış kanalında alınan görsele göre yaklaşık 530 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Bu fiyat 6 GB RAM ve 128 GB depolamaya sahip başlangıç seviyesi için konulmuş durumda. Mi Mix 2S modelini yaklaşık 518 dolardan satışa sunan firma, yeni modelinin fiyatına aşırı bir artış yapmamış gibi duruyor. Kullanıcılar için güzel duran bu detay, Türkiye için de büyük önem arz ediyor. Biliyorsunuz Xiaomi Mi Mix 3 modelinin resmi olarak burada da satılması bekleniyor. Modelin fiyat bakımından Türkiye’de birçok amiral gemisinden çok daha ucuza karşımıza çıkacağı görülüyor.

Xiaomi Mi Mix 3

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3 şu detaylarla geliyor

Sürgülü tasarımıyla göz dolduran model, gücünü Snapdragon 845 işlemciden alıyor. Burada Snapdragon 855 detayları da bulunuyor. Ancak bunu pek gerçek olması mümkün görünmüyor. Siyah, yeşil ve mavi olarak üç farklı renk seçeneğiyle gelen cihazın, 6 GB RAM + 128 GB depolama, 8 GB RAM + 128 GB depolama ve 8 GB RAM + 256 GB versiyonları bulunuyor. 10 GB RAM ve 5G destekli özel bir sürümü de gelecek model, 1080×2340 piksel bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor. En az 3.500 mAh pil beklenen telefonun, önünde çiftli 24 megapiksel özçekim kamerası yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Modelin resmi tanıtım videosu