reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi Mi Mix 3 için dikkat çeken yeni görsel

Xiaomi‘nin yeni amiral gemisi akıllı telefonu Mi Mix 3, bugün bir sızıntıyla daha karşımızda bulunuyor. Model çerçeveleri gerçekten tarihe gömüyor

Xiaomi Mi Mix 3, geçtiğimiz hafta ortaya çıkan postere göre resmi olarak 15 Ekim tarihinde lanse ediliyor. En çok beklenen cihazlar arasında yer alan telefonun, bugün ekranını koruyacak cam ortaya çıktı. Görebileceğiniz üzere inanılmaz ince çerçevelere sahip olacak telefon, ekran gövde oranı açısından sınırları alt üst edecek izlenimi yaratıyor. Bunun arkasında ise bildiğiniz üzere ön ve arka kamerayı içerisine alan sürgülü kamera sistemi yer alıyor. Bu sistemi taşıyan ilk telefon olmayan Xiaomi Mi Mix 3, yine de en şık seçeneklerden birisi olacak gibi görünüyor. Sürgülü kamera sistemi üzerine kurulan telefonların 2019’da oldukça artması bekleniyor. Bu sistem çerçevelerin çentik kullanılmasına imkan tanıyor. Çentiksiz bir dönem bizleri bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi Mi Mix 3 için diğer bildiklerimiz şunlar

Bildiğimiz kadarıyla model 2K çözünürlükte bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Gücünü Snapdragon 845 işlemci ve 6 GB / 8 GB RAM’den alacağı belirtilen cihaz, ekrana entegre parmak izi teknolojisini benimsiyor. Bu teknolojinin optik tabanlı olduğu ancak çok hızlı çalıştığı söyleniyor. Başlangıç fiyatının yaklaşık 550 dolar olacağı söylenen kablosuz şarj destekli model, dijital asistanına erişim için özel bir butona da sahip olacak.

İlgili Video

Modelin sürgülü kamera sistemini gösteren bir video