reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3
Xiaomi Mi Mix 3
Xiaomi Mi Mix 3

Sürgülü kameralı “Xiaomi Mi Mix 3” için tasarıma yönelik yeni paylaşım

Xiaomi‘nin merak edilen yeni amiral gemisi akıllı telefonu Mi Mix 3, bugün tasarıma yönelik bir sızıntı ile karşımızda bulunuyor.

15 Eylül tarihinde resmi olarak tanıtılacak Xiaomi Mi Mix 3, şirketin resmi olarak gösterdiği telefonlar arasında yer alıyor. Yeni modeli için yukarıdaki görseli paylaşan firma, bu telefon ile herkesi heyecanlandırıyor. Çünkü Mi Mix 3, sürgülü bir kamera sistemiyle geliyor. Biliyorsunuz buna benzer bir yapıyı Oppo Find X ile yakında tanıtılacak Honor Magic 2 de kullanıyor. Bu sayede çentiksiz bir yapı kuran Xiaomi, çerçeveleri ise tamamen kaldıramıyor. Modelin sızan ekran paneli, çerçevelerin yukarıdaki fotoğrafta gördüğümüz kadar ince olmadığını gösteriyor. Özellikle alt çerçevesi biraz kalın olan model, yine de yüzde 90 ekran gövde oranını geride bırakacak deniyor. Panel sızıntısında üst kısımda yer alan boşluk da dikkat çekiyor. Bu boşluğun ahize ve mikrofon sistemi için bırakıldığı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3
Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi Mi Mix 3 için başka neler biliyoruz?

Söylendiği kadarıyla kadarıyla model 2K çözünürlükte bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Gücünü Snapdragon 845 işlemci ve 6 GB / 8 GB RAM’den alacağı iddia edilen cihaz, görüldüğü üzere ekrana entegre parmak izi teknolojisini de benimsiyor. Modelin başlangıç fiyatı ise yaklaşık 569 dolar olacak gibi görünüyor. Ancak modelin teknik altyapısı nedeniyle “Xiaomi ürün gamın içerisinde” ucuz olması beklenmiyor. Model raflardaki yerini ise kesin olarak ekim ayı içerisinde alıyor.

İlgili Video

Modelin sürgülü kamera sistemi böyle çalışıyor