reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi Mi Mix 3’ün sürgülü kamera sistemini çalışırken gösteren ilk video [İzle]

Xiaomi‘nin yeni amiral gemisi akıllı telefonu Mi Mix 3 bugün yine karşımızda. Bu sefer modelin sürgülü kamera sistemini çalışırken gösteren bir video ortaya çıkmış durumda.

15 Eylül tarihinde resmi olarak tanıtılacak Xiaomi Mi Mix 3, ilk defa bir video sızıntısı ile karşımızda. Modelin prototip haline ait olduğu söylenen video, sürgülü sistemin nasıl bir kullanıcı deneyimi sunacağını gözler önüne seriyor. Eski sürgülü cep telefonlarını akıllara getiren bu yapı, çerçevesiz ve çentiksiz telefonların önünü açıyor. Otomatik yanında videoda gösterildiği gibi manuel olarak da çalışabileceği söylenen sistem, hem ön kamera hem de arka kamerayı içerisinde taşıyor. Aynı zamanda sensörler ile ahizeyi de barındıran modül, 2019’da sık sık karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Biliyorsunuz buna benzer bir yapıyı Oppo Find X ile yakında tanıtılacak Honor Magic 2 de kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3 için başka neler biliyoruz?

Söylendiği kadarıyla kadarıyla model 2K çözünürlükte bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Gücünü Snapdragon 845 işlemci ve 6 GB / 8 GB RAM’den alacağı iddia edilen cihaz, görüldüğü üzere ekrana entegre parmak izi teknolojisini de benimsiyor. Modelin başlangıç fiyatı ise yaklaşık 569 dolar olacak gibi görünüyor. Daha önce de söylediğimiz gibi fiyat konusunda kesin bilgiler bulunmuyor. Ancak modelin teknik altyapısı nedeniyle “Xiaomi ürün gamın içerisinde” ucuz olması beklenmiyor. Model raflardaki yerini ise kesin olarak ekim ayı içerisinde alıyor.