reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi Mi Mix 3 “depolama, renk ve RAM” seçenekleri belli oldu

Xiaomi‘nin yeni amiral gemisi akıllı telefonu Mi Mix 3, teknik olarak detaylanmaya devam ediyor. Bu sefer depolama, renk ve RAM seçenekleri karşımızda bulunuyor.

Xiaomi Mi Mix 3, dün paylaşılan postere göre resmi olarak 25 Ekim tarihinde karşımıza çıkıyor. Bu açıdan heyecanın arttığı telefon, yapılan yeni sızıntıya göre üç farklı versiyon halinde geliyor. Burada 6 GB RAM + 128 GB depolama, 8 GB RAM + 128 GB depolama ve 8 GB RAM + 256 GB depolama seçenekleri karşımıza çıkıyor. Siyah, yeşil ve mavi olarak üç farklı renk seçeneğine sahip olduğunu da öğrendiğimiz akıllı telefon, ileride daha fazla seçenek de kazanabiliyor deniyor. Herkesin oldukça merak ettiği telefon, resmi olarak yukarıdaki gibi görünüyor. Oldukça ince çerçevelere sahip olan ve bir ekran çentiği bulunmayan Xiaomi Mi Mix 3, bunu sürgülü kamera sistemiyle elde ediyor. Telefon bu sürgülü kamerada hem ön hem de arka kameraları taşıyor. Bu arada bazı kaynaklar modelin 10 GB RAM‘li bir versiyonundan da bahsediyor. Ancak bu halen doğrulanamıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3 için diğer detaylar ise şöyle

Bildiğimiz kadarıyla 5G bağlantı desteğini taşıyan model, 2K çözünürlükte bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Gücünü Snapdragon 845 işlemciden alacağı belirtilen cihaz, ekrana entegre parmak izi teknolojisini benimsiyor. Bu teknolojinin optik tabanlı olduğu ancak çok hızlı çalıştığı söyleniyor. Başlangıç fiyatının yaklaşık 450 – 550 dolar seviyesinde olacağı söylenen kablosuz şarj destekli model, dijital asistanına (Xiao AI) erişim için özel bir butona da sahip olacak.

İlgili Video

Modelin sürgülü kamera sistemini gösteren bir video