reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3

Tam 10 GB RAM ile gelen Xiaomi Mi Mix 3 için yeni video [İzle]

25 Ekim tarihinde lanse edilecek Xiaomi Mi Mix 3 için yeni bir video sızıntısı yapıldı. Bu video güzel bir imkanı da gözler önüne seriyor.

Herkesin özellikle tasarımıyla oldukça merak ettiği Xiaomi Mi Mix 3, bugün yeni bir video sızıntısıyla gündemde. Resmi olarak 10 GB RAM ile geleceği belirtilen modelin, yayımlanan videoda hem kendisi hem de ilginç bir imkanı karşımıza çıkıyor. Baktığımız zaman ilk olarak çerçevesiz ve çentiksiz harika tasarıma göze çarpıyor. Bunu mümkün kılan sürgülü kamera sistemi de görülen telefon, ön kamera sistemiyle üç boyutlu olarak yüz tanıma yapabiliyor. Yukarıda yer alan videoda bu sistem, Windows 10 işletim sisteminin “Dynamic Lock” özelliğiyle beraber gösteriliyor. Bu özellik sayesinde videodaki kişi, Xiaomi Mi Mix 3 modelinin ön kamerasını kullanarak dizüstü bilgisayarının kilidini açabiliyor. Bu gerçekten çok kullanışlı görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3 için bilinen detaylara tekrar bakarsak

5G bağlantı desteğini taşıyan model, 2K çözünürlükte bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Gücünü Snapdragon 845 işlemciden alacağı belirtilen cihaz, ekrana entegre parmak izi teknolojisini benimsiyor. Bu teknolojinin optik tabanlı olduğu ancak çok hızlı çalıştığı söyleniyor. Başlangıç fiyatının yaklaşık 450 – 550 dolar seviyesinde olacağı söylenen kablosuz şarj destekli model, dijital asistanına (Xiao AI) erişim için özel bir butona da sahip olacak. Siyah, yeşil ve mavi olarak üç farklı renk seçeneğine sahip olan cihazın, 10 GB RAM’e ek olarak 6 GB RAM + 128 GB depolama, 8 GB RAM + 128 GB depolama ve 8 GB RAM + 256 GB versiyonları da bulunuyor.