reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 10 Android 9.0 Pie

Huawei Mate 10 kullanıcılarına Android 9.0 Pie müjdesi

Dünyanın en büyük akıllı üreticilerinden Huawei, Mate 20 ailesini tanıttıktan sonra Mate 10 kullanıcılarına Android 9.0 müjdesi verdi. Huawei Mate 10 kullanıcıları buna çok sevinecek.

Huawei‘nin öne çıktığı modellerden Mate 10, P20 Pro ve Mate 10 Pro’dan sonra Android 9.0 Pie güncellemesi almaya başladı. EMUI 9.0 ile beraber gelen güncelleme, telefonun sahipleri için gerçekten güzel görünüyor. Tam 4 GB’a yakın bir boyuta sahip güncelleme, bu açıdan telefonu baştan yaratıyor. İlk olarak Avrupa merkezli cihazlara gelen güncellemenin, yavaş yavaş diğer bölgelere de gönderildiği açıklanıyor. Yeni Android sürümleri konusunda takdir toplayan firmalar arasında yer alan Huawei, güncellemeler ile telefonları güvenli ve taze tutmaya devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Mate 10 modeline gelen Android 9.0 Pie, başka hangi cihazlara geldi / gelecek?

Android işletim sisteminin bir sonraki ana sürümü Android 9.0 Pie, firma tarafında birçok cihaz için b-gönderildi ve birçoğu için de yolda bulunuyor. Bildiğimiz kadarıyla güncelleme Mate 10, Mate 10 Porsche Design, Mate 10 Pro, Mate RS Porsche Design, P20, Huawei P20 Pro, Honor 10 (Honor View 10), Honor V10 ve Honor Play modellerini kapsama alanına alıyor. Yeni Android sürümü, detaylarına şurada verdiğimiz detayları taşıyor ve çok yavaş şekilde yayılmaya devam ediyor.

İlgili Video

İşte dikkatleri oldukça üzerine çeken yeni Mate 20 ailesi