reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Yoga 730

2’si bir arada hibrit dizüstü bilgisayar: Lenovo Yoga 730

Lenovo, Yoga ailesinin yeni üyesi Lenovo Yoga 730 ile teknoloji tutkunlarının ilgisini çekmeyi amaçlıyor.

Lenovo Yoga 730 gücünü 8. nesil Intel i7 işlemciden alırken 7. nesile göre yüzde 40’a kadar performans artışı ile güçlü bir performans gösteriyor. Lenovo Yoga 730 kalem- kağıt kullanıyormuş hissi veren doğallıktaki gelişmiş aktif kalemi sayesinde profesyonellere göz kırpıyor.
Aktif kalemin 4.096 Dpi hassasiyeti ile One Note, Paint 3D, Word, Powerpoint ve Web tarayıcıları üzerinden kullanıcılar rahatça çizim yapabiliyor.

Bilgisayar sadece 1,19 kilogram ağırlığında ve 13,99 mm kalınlığında. Lenovo Yoga 730, 2’si bir arada özelliği ile zarif bir tablet ya da şık bir dizüstü bilgisayarına dönüşebiliyor. Bunun yanı sıra hızlı şarj olabilme özelliği ve yaklaşık 11 saate kadar çıkan pil ömrüyle gün içindeki tüm işlerinizi dilediğiniz her yerde rahatlıkla tamamlayabilmenize olanak sağlıyor. Full HD 13 inç dokunmatik ekranlı Yoga 730 klavye ışıklandırmalı bir dizüstü bilgisayarı olarak gece çalışırken de kolaylık sağlıyor. Hibrit bilgisayar parmak izi okuyucu yardımıyla bilgisayarınızda rahatlıkla oturum açılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo Yoga 730’un satış fiyatı ne kadar?

Yurt dışı başlangıç fiyatı 880 dolar bilgisayarın Türkiye satış fiyatı ise henüz bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir

Karşınızda Huawei Mate 20 ailesi