reklamı kapat

POPÜLER

Vodafone Red Benim Pass'im

Vodafone Red’den sınırları aşan Benim Pass’im kampanyası

Vodafone Red dijital hayatın keyfini benzersiz bir deneyimle çıkarmak isteyen aboneleri için yeni bir tarife geliştirdi. Kullanıcılar Benim Pass’im ile seçtikleri üç uygulamayı internetinden yemeden doyasıya kullanabilecek.

Bildiğiniz gibi Vodafone Red’liler Vodafone Pass’lerde sunulan YouTube, Facebook, Instagram, Twitter, WhatsApp, Spotify, Karnaval, İzlesene, Facebook Messenger ve Call+ gibi uygulamaları daha özgürce kullanabiliyor. Sunulan yeni tarifeyle birlikte kullanıcılar seçtikleri üç uygulamayı sınırlara takılmadan kullanma imkanına kavuşuyor. Benim Pass’im tarifesiyle kendi Vodafone Pass’ini oluşturmak mümkün olacak. İnternet paketinden düşmeyen üç uygulamaya ek her yöne 10 GB mobil internet, 2000 dakika konuşma, Vodafone’lular ve sabit hatlarla sınırsız konuşma ve 250 SMS içeren “Benim Pass’im” tarifesi ayda 89 TL’den sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni “Benim Pass’im” tarifesinden yararlanmak isteyen Red’liler, tarife geçişi tanımlandıktan sonra “Vodafone Yanımda” uygulaması, Vodafone mağazaları ya da Vodafone Müşteri Hizmetleri aracılığıyla istedikleri üç uygulamayı kolayca seçip sınırlara takılmadan kullanabilecek ve istediği zaman uygulamaları değiştirebilecek.

Doyasıya internet dönemi

Vodafone Red’in ayrıcalıklarla dolu dünyasının her geçen gün genişlediğine dikkat çeken Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy şunları söyledi: “Gerek Vodafone abone bazında gerekse Türkiye genelinde dijitalleşmenin öncüleri haline gelen Red’lilere bol internetli tarifeler sunmaya devam ediyoruz. Yeni ürünümüz ‘Benim Pass’im’ ile Red’liler, mevcut Vodafone Pass ile sunduğumuz uygulamalardan istedikleri 3 uygulamayı seçerek kendi Pass’ini oluşturabilecek. Böylece, kullanmadıkları uygulamalar için ücret ödemedikleri gibi, en sık kullandıkları 3 uygulamayı da tek pakette bir araya getirerek internet paketlerinden yemeden doyasıya kullanabilecekler. ‘Ünlü değil Red’li’ konseptimiz kapsamında sunduğumuz bu tarifeyle daha fazla sayıda Red’li müşterimize Vodafone Pass ayrıcalığını yaşatmayı hedefliyoruz. Yenilikçi tarifelerimizle Vodafone Red müşterilerimizin uçtan uca iletişim ihtiyaçlarını karşılayarak hayatlarını kolaylaştırmaya devam edeceğiz.”

İlginizi çekebilir

Kendi kendinize cep telefonu yapabileceğiniz kit: MakerPhone