reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Yoga AIO 7 güçlü bir hepsi bir arada bilgisayar

Dikey içeriklere uygun Lenovo Yoga hepsi bir arada bilgisayar

CES 2021 duyurularını erkenden yapan bir diğer isim de Lenovo oldu. Firmanın en çok yeni Yoga AIO 7 modeli dikkatleri üzerine çekti.

Yeni hepsi bir arada bilgisayar modeli Lenovo Yoga AIO 7, CES 2021’de fark yarattı ve bunu dikey olarak kullanılabiliyor olmasıyla sağladı. Çok ince çerçeveli ekranında pivot modu sunulan böylece dikey içerik üretimi ve tüketimi için uygun hale gelen Yoga AIO 7, bu açıdan yeni dönem için önemli görünüyor. Biliyorsunuz dikey içerikler artık hiç olmadığı kadar önemli ve bu konuda Samsung’un The Sero isimli Türkiye’de resmi olarak satılan bir televizyon modeli dahi bulunuyor. Elbette istenirse normal olarak yatay formda da kullanılabilen şık tasarımlı hepsi bir arada, teknik olarak 27 inç bir ekran üzerine kuruluyor. Bünyesinde güçlü bir hoparlör sistemi yer alan ve klavye / fare setiyle birlikte gelen bilgisayar, 27 inç ekranında 4K çözünürlük sunuyor. Burada model istenirse Adobe RGB ve DCI-P3 renk standartlarına destek veren bir 4K panelle de alınabiliyor. Bu panel yüksek renk doğruluğuna ihtiyaç duyan kişilere hitap ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo Yoga AIO 7 güçlü bir hepsi bir arada bilgisayar

Hepsi bir arada bilgisayar açıklandığı kadarıyla AMD Ryzen 7 4800H ve Ryzen 5 4500H işlemciler, RTX 2060 GPU ve 16 GB ile 32 GB RAM ile donatılabiliyor. 1 TB SSD ve 2 TB HDD ile alınabilen model, hali hazırda Çin pazarında elde edilebilir hale gelmiş durumda. İleride Türkiye’de de satılacağını düşündüğümüz ürün, 1.599 dolarlık bir başlangıç fiyatına sahip.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy S serisinin tarihine bakış videosu