reklamı kapat

POPÜLER

Asus Zen AiO 27 hepsi bir arada bilgisayar

Asus’tan tasarımı ve kablosuz şarj desteğiyle öne çıkan yeni hepsi bir arada bilgisayar [Video]

Bilgisayar dünyasının en önemli isimlerinden Asus, bugün Zen AiO 27 adını verdiği yeni hepsi bir arada bilgisayar modelini tanıttı.

Limitli alana sahip kişiler için en iyi seçenek kesinlikle bir hepsi bir arada bilgisayar modeli edinmek. Genelde Apple iMac ailesinin hakim olduğu bu alana eklenen yeni seçenek Asus Zen AiO 27, ilk olarak tasarımıyla dikkat çekiyor. Gerçekten oldukça şık görünen bilgisayar, 4K çözünürlükte 3840×2160 piksel NanoEdge bir dokunmatik 27 inç ekran üzerine kuruluyor. Bünyesinde yüz tanıma yapabilen 720P web kamerası yer alan model, donanımlarının yer aldığı bacak bölümünde Qi kablosus şarj desteği taşıyor. Bu bölümde kişiler Qi destekli telefonlarını 7.5W güce kadar kablosuz olarak şarj edebiliyor. Masasını kablolardan kurtarmak ve temiz tutmak isteyenler için çok güzel duran bu özellik, Android yanında yeni nesil iPhone’lara da destek veriyor.

Asus Zen AiO 27 hepsi bir arada bilgisayar
Asus Zen AiO 27 hepsi bir arada bilgisayar
Asus Zen AiO 27 hepsi bir arada bilgisayar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Asus Zen AiO 27 güçlü bir hepsi bir arada bilgisayar modeli

Baktığımız zaman Windows 10 Pro işletim sistemli ürün gücünü 8. jenerasyon Intel Core i7-8700T işlemciden alıyor. 16 GB RAM ile donatılabilen bilgisayar, ekran kartı tarafında Nvidia GTX 1050 kullanıyor. 2 TB HDD ve 512 GB PCIe SSD ile gelen ürün, ihtiyaç duyulacak tüm giriş çıkış portlarına sahip. İlginç olarak dijital asistan Amazon Alexa entegrasyonu taşıyan modelin bünyesinde 16W güç verebilen Harmon Kardon imzalı ses sistemi yer alıyor. Bu güzel modelin tavsiye edilen yurt dışı satış fiyatı ise 2 bin dolar seviyesinde.