reklamı kapat

POPÜLER

ASUS Zen AIO S Series
ASUS Zen AIO S Series
ASUS Zen AIO S Series
ASUS Zen AIO S Series

Asus’tan şık tasarıma sahip hepsi bir arada bilgisayar

03 Eylül 2015

Asus, yeni hepsi bir arada bilgisayar serisi Zen AIO S Series’i duyurdu. IFA Fuarı kapsamında tanıtılan bilgisiyar, görünüş açısından iMac’in altın renkli versiyonuna benziyor. 23,8 inç AiO S Z240IC ve 21,5 inç AiO S Z220IC olmak üzere iki farklı ekran seçeneği sunan bilgisayar serisi, alüminyum gövdelerle birlikte şık bir görünüme sahip.

Altıncı nesil Intel Core i7 işlemciye ve 4 GB NVIDIA GeForce GTX 960M grafik işlemciye kadar destek veren bilgisayarlarda USB 3.1 Gen 2 Type-C ve PCIe 3.0 x 4 SSD depolama kullanılıyor. Kullanıcılar aynı zamanda bilgisayarları RealSense 3D kamera teknolojisiyle de satın alabiliyor. Bu teknoloji sayesinde bilgisayar 3D derinliği algılayabiliyor. RealSense 3D kamera sayesinde bilgisayarlar görüntünün ön ve arka planını da algılayarak objeleri üç boyutlu olarak tarayabiliyor. Serideki bazı bilgisayarlarda 4K grafikler ve 10 parmak çoklu dokunmatik ekran teknolojisi kullanılıyor. Tüm serinin sRGB renk gamının yüzde 100’ünü kapsadığını da belirtmekte yarar var. Altı adet 8 wattlık hoparlörün tercih edildiği bilgisayarlarda 100 GB’lık Asus WebStorage’da bir yıllığına kullanıcılara ücretsiz sunuluyor. Asus Zen AIO S Series’in satış fiyatı ve piyasaya çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Asus’tan şık tasarıma sahip hepsi bir arada bilgisayar” için 5 cevap

 1. unionclub dedi ki:

  Eee iMac bu

 2. Ayhan Kurban dedi ki:

  Özgünlük sıfır!

 3. Ayhanu dedi ki:

  Ayyymac olmuş bu 😀 … Breh breh apple hala dava açmamış mı?

 4. ayıptır be imac gold olsa imiş aynısı olacakmış çalarsın anlarımda bu nedir ya 😀

 5. Atakan Arısoy dedi ki:

  özgünlük diye yırtınmaya gerek yok bence.
  evet senelerce apple, çevresindeki firmalara özgün cihazlar üretmenin karlı bi iş olduğunu öğretmiş olabilir. fakat aynı tasarımdaki cihazlara android yükleyip 10da 1 fiyatına mal edilebildiğini ve Çin’den bu cihazların gayet de alınabileceğini de biz öğrendik. ayrıca cihaz aynı özellikteki imac’den muhtemelen çok çok daha uygun fiyatlı olacak. bi hackintosh’a bakar. dalga geçmeden önce, bence özellikler tartışmasız çok iyi. alınabilir.