reklamı kapat

POPÜLER

Asus
asus

Asus’un yeni hepsi bir arada bilgisayarları çok yakında Türkiye’de

Asus, yeni hepsi bir arada bilgisayarı Zen AiO Pro’yu önümüzdeki ay Türkiye’de satışa sunuyor. Kurumsal ve bireysel kullanıcılara yönelik geliştirilen 23,8 inç Zen AiO Pro Z240IC ve 21,5 inç Zen AiO Pro Z220IC şık tasarımları ve performanslarıyla dikkat çekiyor.

Alüminyumdan üretilen gövdeye sahip olan bilgisayarlar yeni dört çekirdekli Intel Core i7 işlemciler, yeni 32 GB’a kadar artırılabilir DDR4 bellekler ve 4 GB’lık NVIDIA GeForce GTX 960 grafik işlemcisiyle birlikte geliyor. Dünyada ilk kez yeni nesil USB 3.1 Gen 2 bağlantısını kullanan hepsi-bir-arada bilgisayarlar bu sayede USB 3.0’ten iki kat, USB 2.0’den ise 20 kat daha fazla hız sunan 10Gbit/s’ye kadar veri transferi sağlıyor. Her iki yöne çevirerek kullanılabilen USB 3.1 Type-C portu sayesinde aksesuarlar bilgisayara daha kolay bağlanabiliyor. Dört adet USB 3.0’ı bünyesinde barındıran Zen AiO Pro, hızlı Wi-Fi deneyimi sunan 802.11ac’ye de destek veriyor. Yüzde 178 derece geniş görüntüleme açısı sunan bilgisayarlarda 3840 x 2160 piksel çözünürlük sunan 10 nokta çoklu dokunmatik ekran bulunuyor.

6 adet hoparlörüyle kaliteli ses deneyimi vadeden bilgisayarlarda Intel RealSense teknolojisi de kullanılıyor. Bu teknoloji sayesinde bilgisayar 3D derinliği algılayabiliyor. RealSense 3D kamera sayesinde bilgisayarlar görüntünün ön ve arka planını da algılayarak objeleri üç boyutlu olarak tarayabiliyor. Mayıs ayında Türkiye’de piyasaya sunulacak bilgisayarların satış fiyatları henüz açıklanmadı.