reklamı kapat

POPÜLER

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F
Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F için heyecanlandıran gelişme

Katlanabilir akıllı telefon pazarını başlatacak firma Samsung, ilk modeli Galaxy F için gün sayıyor. Model hakkında çok yakında yeni bilgiler geliyor.

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F, çok merak ediliyor. Hakkında bildiklerimize aşağıda yer verdiğimiz model, önümüzdeki ay iyice detaylanacak gibi görünüyor. SDC 2018 geliştirici konferansı kapsamında görücüye çıkartılması (Gizli gösterim de olabilir) ya da ilk resmi bilgilerin verilmesi beklenen telefon, firmanın da dediği gibi geçmiş ile gelecek arasında bir dönüm noktası oluşturuyor. Modelin için bu sinyali aşağıdaki paylaşımıyla veren Samsung, ilk katlanabilir akıllı telefonu üzerinde çok uzun süredir çalışıyor. Herkese hitap etmeyecek model, konferans kapsamında prototip olarak da karşımıza çıkabilir deniyor. Bu bilgiler ışığında alandaki ilk modeli tanıtma önceliği Huawei’nin ekinde alınacak gibi duruyor. Ek bilgi olarak alanda Huawei’e ek olarak Xiaomi LG ve Oppo gibi isimler de aktif olarak çalışma gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F için neler biliyoruz?

Tekrardan hatırlamak adına bünyesinde 7 inç ya da 8 inç bir ekran yer alacağı söylenen telefon, yukarıda görebileceğiniz gibi “cüzdan” şeklinde katlanabilecek deniyor. İçe doğru katlanan bir ekrana sahip olan telefon, bu açıdan halen eski kapaklı telefon dönemini hatırlatıyor. 3.000 mAh ya da 6.000 mAh seviyesinde bir katlanabilir pil üzerine kurulacağını duyduğumuz telefonun, 2019 yılında tam 1.800 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacağı söyleniyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın dört arka kameralı yeni modeli Galaxy A9