reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy F katlanabilir akıllı telefon

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F için dikkat çeken detaylar

Katlanabilir akıllı telefon pazarını başlatacak Samsung Galaxy F, bugün ilginç bilgiler ile gündeme geldi. Model için detaylar bu sefer beklenmedik bir yerden çıktı.

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F hakkında yeni bilgiler var. Bu yeni bilgiler direkt olarak Galaxy S9 için hazırlanan Android Pie dosyasından çıkıyor. Merak edilen telefonun “Winner” kod adıyla geldiği uzun süredir biliniyor. İşte Android Pie dosyasında bu kod adına “winnerlte” adıyla rastlanmış durumda. Bu kod adı iki konuda yeni bilgiler veriyor. İlk olarak firmanın ilk katlanabilir modelini direkt olarak Exynos işlemciler üzerine kuracağını gösteriyor. Çünkü firmanın Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon işlemci kullanan modellerinin kod adına “q” harfini eklediği belirtiliyor. Buna ek olarak telefonun kutudan Android 9.0 Pie ile çıkacağı da artık hemen hemen kesinleşmiş gibi duruyor.

Samsung Galaxy F katlanabilir akıllı telefon

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F çok merak ediliyor

Bünyesinde 7 inç ya da 8 inç bir ekran yer alacağı söylenen telefon, yukarıda görebileceğiniz gibi “cüzdan” şeklinde katlanabilecek deniyor. İçe doğru katlanan bir ekrana sahip olan telefon, bu açıdan halen eski kapaklı telefon dönemini hatırlatıyor. 3.000 mAh ya da 6.000 mAh seviyesinde bir katlanabilir pil üzerine kurulacağını duyduğumuz telefonun, 2019 yılında tam 1.800 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacağı söyleniyor. Model hakkında yeni bilgiler önümüzdeki ay düzenlenecek SDC 2018 kapsamında verilmesi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Zeiss’tan sürpriz bir tam kare fotoğraf makinesi