reklamı kapat

POPÜLER

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F için dikkat çeken yeni bilgiler

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F için dikkat çeken yeni bilgiler

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F gündemden düşmüyor. Yakında resmi bilgiler öğreneceğimiz model için yeni sızıntılar yapıldı.

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F için önümüzdeki ay düzenlenecek SDC 2018 kapsamında yeni bilgiler verilecek. Burada özel arayüz yapısını dahi göreceğimiz telefon, yeni sızıntılara göre 7,3 inç bir katlanabilir esnek ekran üzerine kurulacak. Aynı zamanda 4,6 inç boyutunda ikinci bir ekrana sahip olacak model, bu ikinci ekranı kullanım ömrünü artırmak için kullanıyor. Söylendiği kadarıyla modeldeki menteşe 200 bin katlanmaya dayanıyor. İkinci ekran sayesinde bildirimler için telefonun açılmasına gerek kalmıyor. 2019’da modelden 1 milyon ünite üreteceği söylenen firmanın, katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F için seri üretime bu ay içerisinde gireceği de gelen bilgiler arasında yer alıyor. Kısa süre önce 512 GB dahili depolama seçeneğinin sunulacağını duyduğumuz telefon, bildiğimiz kadarıyla tasarımsal olarak eski kapaklı telefonları andırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F merakla bekleniyor

Ancak büyük çoğunluk telefonu almak değil görmek için bekliyor. Çünkü akıllı telefonu 2019’da tam 1.800 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacağı söyleniyor. Bu gerçekten çok yüksek bir fiyat olduğu için de modelin çok ama çok kısıtlı bir kitlede yer alacağı açıkça görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Çift ekranlı Nubia X