reklamı kapat

POPÜLER

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F hakkında son bilgiler

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F, 2019’un en çok beklenen teknolojileri arasında yer alıyor. Bu açıdan model için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Şirkete yönelik önemli kaynakları bulunan SamMobile’a göre katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F, gümüş ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip olacak. 1.750 dolar fiyat etiketiyle satılacağı bilinen telefon, SM-F900U model numaralı versiyonunda 512 GB dahili depolama sunacak. MicroSD yuvasının unutulmayacağı düşünülen cihaz, kesin olarak global pazarlarda da yer alacak. Ancak 2019 için 1 milyon kadar üretilecek telefon, bulması kolay olmayan elektronik ürünler arasında yer alacak gibi duruyor. Kısaca hatırlamak adına Infinity Flex adı verilen bir ekran teknolojisi üzerine kurulan katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F, bünyesinde 7,3 inç ve 4,6 inç iki adet ekran taşıyor. 4,6 inç ekran gövdenin dışında yer alıyor. 7,3 inç ekran, 1536×2152 piksel çözünürlük ve 420 ppi değerini sunuyor. 4,6 inç 21:9 ekranın ise 840×1960 piksel çözünürlüğe ve yine 420 ppi değerine sahip olduğu belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F hakkında resmi açıklamalar da var

Samsung Mobile CEO’su DJ Koh, firmanın her yıl yeni katlanabilir akıllı telefon modelini satışa çıkaracağını belirtiyor. Yani karşımızda yapmış olmak için yapılmış bir model bulunmuyor. Hatta firma mobilde düşen satış ve gelirlerini toparlamayı Galaxy S10 ailesine ve bu modele bağlıyor.

İlgili Video

Telefonun prototip halinden ilk video