reklamı kapat

POPÜLER

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F
Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F hakkında önemli bilgiler

Katlanabilir akıllı telefon pazarını başlatacak model Samsung Galaxy F hakkında önemli bilgiler ortaya çıktı. Model için heyecan artıyor.

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F için önümüzdeki ay düzenlenecek SDC 2018 kapsamında görücüye çıkartılacak deniyordu. Ancak içeriden gelen yeni bilgilere göre bu pek mümkün görünmüyor. Çünkü firmanın halen tasarım konusunda son kararı vermediği belirtiliyor. Şu an firmanın elinde iki farklı tasarıma sahip prototip bulunuyor. Bir modelin yatay, diğerinin ise dikey olarak katlandığı söyleniyor. Tasarımcıların daha kullanışlı olduğu için dikey modeli ön çıkardığı ancak son kararın henüz verilmediği gelen bilgiler arasında yer alıyor. Daha önceki bilgilere göre bu dikey versiyon bünyesinde 7 inç ya da 8 inç bir ekran taşıyor ve “cüzdan” şeklinde katlanabiliyor. Dışında hızlı bildirim kontrolü için 4 inç boyutunda ikinci bir ekranın yer alacağı belirtilen telefon, ekrana entegre parmak izi teknolojisine ise sahip olmayacak deniyor. Samsung ilk katlanabilir modeli için işleri olduğundan daha zor hale getirmek istemiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu arada katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F hakkında önemli bir detay daha var. Söylendiği kadarıyla telefon prototip haliyle 200 gram ağırlığa sahip. Bunun yüksek olduğu ve firmanın ağırlığı düşürmek adına modele daha ufak bir pil koyabileceği söyleniyor. Ayrıca modelde kullanılan menteşe sisteminin 200 binden fazla katlanmaya dayandığı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Katlanabilir yapıya özel bir arayüzünün (Bu konuda Google ile ortak çalışma var) olduğu da söylenen model için SDC 2018 kapsamında sadece özel bilgilerin ve konsept görsellerin paylaşılacağı belirtiliyor.

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F kaça satılacak?

Daha önce 3.000 mAh ya da 6.000 mAh seviyesinde bir katlanabilir pil üzerine kurulacağını duyduğumuz telefonun, 2019 yılında tam 1.800 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacağı söyleniyor. Bu da modelin birçok kişiye oldukça uzak kalacağını gözler önüne seriyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni karma gerçeklik başlığı