reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Yoga AIO 7

Pivot kullanım sunan bilgisayar Lenovo Yoga AIO 7 yenilendi

Pivot kullanım sunan hepsi bir arada bilgisayar modeli Lenovo Yoga AIO 7 yenilendi ve çok daha modern hale geldi.

İlk olarak CES 2021 kapsamında görücüye çıkarılan hepsi bir arada bilgisayar modeli Lenovo Yoga AIO 7, fuarda büyük fark yaratmıştı ve bunu dikey olarak kullanılabiliyor olmasıyla sağlamıştı. Ekranında pivot modu sunulan böylece dikey içerik üretimi ve tüketimi için uygun hale gelen Yoga AIO 7, bu açıdan yeni dönem için önemli bulunmuştu. Biliyorsunuz dikey içerikler artık hiç olmadığı kadar önemli ve bu konuda Samsung’un The Sero isimli Türkiye’de resmi olarak satılan bir dikey moda dönebilen televizyon modeli dahi bulunuyor. Elbette istenirse normal olarak yatay formda da kullanılabilen şık tasarımlı hepsi bir arada bilgisayar, bugün itibarıyla yenilendi. Birçok yeni Lenovo bilgisayar modeli ile beraber lanse edilen 2022 sürümü, ilk sürümden çok daha ince çerçevelere sahip. Hatta model tamamen çerçevesiz olarak da tanımlanabilir. Bu açıdan çok modern olan ürün, 27 inç panelinde 4K çözünürlük sunuyor.

Hepsi bir arada bilgisayarın 2021 sürümü AMD Ryzen 7 4800H ve Ryzen 5 4500H işlemciler, RTX 2060 GPU ve 16 GB ile 32 GB RAM ile donatılabiliyordu. 1 TB SSD ve 2 TB HDD ile alınabilen modelin 2022 sürümünde AMD Ryzen 7 6800H ya da Ryzen 5 6600H işlemciler ve opsiyonel olarak AMD Radeon RX 6600M ekran kartı sunuluyor. DLNA, AirPlay, Miracast ya da LElink üzerinden telefon ekranlarını kablosuz olarak bünyesine alarak dikey modda gösterebilen bilgisayar, en üstte yine 32 GB RAM ve 1 TB NVMe SSD depolama ile donatılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2022 Lenovo Yoga AIO 7, yakında belirli pazarlarda elde edilebilecek ve Avrupa’da 1.499 euro gibi bir başlangıç fiyatına sahip olacak. Bu cihaz yüksek ihtimalle ileride Türkiye’de de resmi olarak elde edilebilecek.

Dikey ekranda portre fotoğraf düzenleme, web sitesi hazırlama ya da kodlama gibi işlemler çok efektif hale geliyor

Lenovo Yoga AIO 7 yanında bu da ilginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın