reklamı kapat

POPÜLER

Eminem Google Pixel 3 ile çekilen Venom klibi

Eminem’in Google Pixel 3 ile çekilen Venom klibi [İzle]

Venom filmi için hazırlanan aynı isimli Eminem şarkısına Empire State binasında Google Pixel 3 ile hazırlanan klip, telefonun kamera performansını gösteriyor.

Artık dörtlü arka kameralara geçtiğimiz dönemde Google Pixel 3, tek arka kamerasının performansını Eminem imzalı Venom şarkısı için çekilen klipte sergiliyor. Gece ve iç mekan çekimlerinin yoğun olduğu klibin “ağırlıklı olarak” Pixel 3 ve Pixel 3 XL ile geçildiği belirtiliyor. Jimmy Kimmel Live’da yayınlanan klip için Empire State’in tercih edildiğini de ekleyelim. Empire State’in dış cephesinde çeşitli ışık oyunlarının gösterildiği klipte Eminem de binanın en tepesine tırmanarak performansını sergiliyor. Venom filmi için hazırlanan şarkının Pixel 3’lü klibi ise ilk başta göze hoş görünse de detaylarda biraz işler değişiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

30 fps çekimler

30 fps’de yapılan çekimler klibi izlerken kendini belli ediyor. Çekimlerin 30 fps olmasının sebebi ise elbette cihazın maksimum 1080p / 30 fps çekimleri desteklemesi. Ayrıca düşük ışık çekimi de yer yer göze batıyor. Klibin sonunda gimballarla kullanıldığı görünen Pixel 3 cihazların görüntü sabitleme konusunda “biraz” destek aldığı da ortada. Ancak bunun eleştirilecek bir nokta olduğundan emin değiliz. Tabii iş sadece Pixel 3’ün marifetlerini ortaya sermekse, bu klip görüntü sabitleme konusunda soru işaretlerini gidermeyecektir. Klibi haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz. Bu klibin Google’ın ilk projesi olmadığını da hatırlatalım. Daha önce de John Legend, Pixel 2 kullanarak bir klip çekmişti.