reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Android 9.0 EMUI 9.0 güncellemesi

EMUI 9.0 betasına erken erişim sunulan Huawei ve Honor cihazlar

Huawei Mate 20 Pro ve Mate 20 tanıtımı ardından, firma Android 9.0 üzerine giydirilmiş yeni arayüzü EMUI 9.0 için dağıtımı da hızlandırıyor.

Huawei Mate 20 Pro ve Mate 20 tanıtımıyla beraber firmanın Android 9.0 temelli arayüzü EMUI 9.0 da nihayet detaylarıyla göründü. Yeni Android sürümüyle beraber dağıtılacak olan arayüz, çok daha sade ve basit kontrollerle kullanıcının hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor. Android Pie güncellemesiyle gelen arayüzün dağıtımı için işler hızlanmış durumda. Yeni arayüzü bir an önce denemek isteyen kullanıcılar içinse beta test dağıtımı başladı. Beta teste hemen girebilecek olan cihazların listesini paylaşan Huawei, Kirin 970’li modelleri EMUI 9.0 deneyimine davet ediyor. Arayüz beraberinde optimizasyonların yanı sıra GPU Turbo 2.0, Dijital Sağlık, daha gelişmiş yapay zeka önerileri, pil tüketim iyileştirme kontrolleri gibi özellikler de getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Her model için 5.000 kişi

Beta test programı ise her bir cihaz için 5.000 kişiyle sınırlı. Toplamda 9 cihaz açıklayan firma, kullanıcıları yeni deneyime önden çağırıyor. Bu programa dahil olmak için Beta Tester uygulamasının en son versiyonuna sahip olmanız gerektiğini belirtelim. 5.000 kişilik kontenjan arasına giremediyseniz üzülmeyin, Beta Tester uygulamasını indirip kurduktan sonra gelecek testlere dahil olabilirsiniz. Bazı Honor modellerinin de olduğu tam liste şu şekilde:

HuaweiHonor
Huawei Mate 10Honor 10
Huawei Mate 10 ProHonor View 10
Huawei Mate 10 Porsche DesignHonor Play
Huawei Mate RS Porsche Design
Huawei P20
Huawei P20 Pro