reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Tom Holland’ın Spider-Man Far From Home müjdesi

Avengers 4‘ten kısa bir süre sonra izleyici karşısına çıkacak olan Spider-Man Far From Home cephesindeki müjdeli haberi Tom Holland duyurdu.

Bildiğiniz gibi Spider-Man Far From Home’un çekimleri bir süredir ağırlıklı olarak Londra‘da devam ediyordu. Hatta dış çekim yapıldığında internete sayısız fotoğraf düşüyordu. Bu sayede Örümcek Adam‘ın iki yeni kostümle karşımıza çıkacağını öğrendik. Bunlardan biri tamamen siyah olması nedeniyle kamuflaj olarak adlandırılan kostüm. Diğeri ise kırmızı ve siyah renklerden oluşan yeni kostüm. İkisi de farklı amaçlara hizmet edecek gibi görünüyor. Bunların ardından Nick Fury, Maria Hill gibi karakterlerin de filmde boy göstereceği anlaşıldı. Özetle filme dair beklentimiz tavan yapmış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel hayranlarının Avengers 4 ve sonrası için heyecan dolu bekleyişi devam ederken Peter Parker’a hayat veren Tom Holland Spider-Man Far From Home’un çekimlerinin tamamlandığını duyurdu. Kendi Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Spider-Man ve MJ birlikte görünüyor. Açıklama kısmında ise çekimlerin bittiğine dair kısacık bir bilgi yer alıyor.

Bundan sonrası Spider-Man Far From Home’un montaj aşaması olacak. Bu süreçte her şey yolunda giderse filmin 5 Temmuz 2019‘da vizyona girmesi bekleniyor.

 

View this post on Instagram

 

THATS A WRAP #farfromhome

A post shared by ✌️ (@tomholland2013) on

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları