reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3
Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi Mi Mix 3 için beklenen haber geldi

Xiaomi‘nin yeni amiral gemisi akıllı telefonu Mi Mix 3, en büyük detayı kazandı. Bugün modeli resmi tanıtım tarihi belli oldu.

Daha önce 15 Ekim tarihinde lanse edilecek denilen Xiaomi Mi Mix 3, bugün paylaşılan postere resmi olarak 25 Ekim tarihinde karşımıza çıkıyor. Yani çok yakında lanse edilecek model, sektörde en çok beklenen telefonlar arasında yer alıyor. Bunun arkasında ise teknik detaylardan çok tasarım yer alıyor. Biliyorsunuz Xiaomi Mi Mix 3 özellikle gövde tasarımıyla öne çıkmaya hazırlanıyor. İnanılmaz ince çerçevelere sahip olacak telefon, bunu sürgülü kamera sistemiyle elde ediyor. Sabırsızlıkla beklenen yeni amiral gemisi akıllı telefon, bu sürgülü kamerada hem ön hem de arka kameraları taşıyor. Arkasında üçlü kamera taşıma ihtimali bulunan modelin, bir ekran çentiği yer almıyor. Bu açıdan kişileri çok memnun edecek modelin, Honor Magic 2 ile sağlam bir rekabete gireceği görülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi Mi Mix 3 için şu teknik detaylar bekleniyor

Bildiğimiz kadarıyla model 2K çözünürlükte bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Gücünü Snapdragon 845 işlemci ve 6 GB / 8 GB RAM’den alacağı belirtilen cihaz, ekrana entegre parmak izi teknolojisini benimsiyor. Bu teknolojinin optik tabanlı olduğu ancak çok hızlı çalıştığı söyleniyor. Başlangıç fiyatının yaklaşık 450 – 550 dolar seviyesinde olacağı söylenen kablosuz şarj destekli model, dijital asistanına (Xiao AI) erişim için özel bir butona da sahip olacak.

İlgili Video

Modelin sürgülü kamera sistemini gösteren bir video