reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3

Beklenen amiral gemisi Xiaomi Mi Mix 3’ün satış fiyatı hakkında yeni detay

Xiaomi‘nin son haftalarda gerçekten çok merak edilen yeni amiral gemisi akıllı telefonu Mi Mix 3, bugün fiyat konusunda bir detayla gündeme geldi.

Gündemden düşmeyen Xiaomi Mi Mix 3, bildiğimiz kadarıyla 15 Eylül tarihinde resmi olarak tanıtılıyor. Bu açıdan çok yakında karşımıza çıkacak telefon, bugün yapılan bir sızıntıda 569 dolar satış fiyatıyla karşımıza çıktı. Yüzde 100 kesin olmayan bu detay, telefonun olası özellikleri göz önüne alındığı zaman fena görünmüyor. Bu yeni sızıntı telefondan bazı teknik detaylar da veriyor. Buna göre model 2K çözünürlükte bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Gücünü Snapdragon 845 işlemci ve 6 GB / 8 GB RAM’den alacağı iddia edilen Xiaomi Mi Mix 3, önünde 20 megapiksel çözünürlükte kamera taşıyor. Biliyorsunuz bu kamera gövdeye gizleniyor ve sürgülü şekilde açılıp kapanabiliyor. Bu sayede tamamen çerçevesiz ve çentiksiz bir tasarımı benimseyecek model, ekrana entegre parmak izi teknolojisini de benimsiyor. Qi kablosuz şarj desteğinin olacağı da yeni ortaya çıkan telefon, gerçekten çok büyük merak uyandırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3 firmanın en önemli modeli olabilir

Tasarımı geçtiğimiz gün MIUI 10 içerisinde de görülen bu telefon, çok beğenilecek gibi duruyor. Türkiye pazarına girmeye hazırlanan firmanın yeni amiral gemisi, Ferrari Edition isimli özel bir versiyonuna da sahip olacak deniyor. Bu da gerçekten ilginç ve merak edilen detaylar arasında yer alıyor.

İlgili Video

Şirketin Android One temelli en son modelleri