reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi Mi Mix 3’ün kızak sesiyle hazırlanan acapella performansı [İzle]

Xiaomi Mi Mix 3, kamera kızağıyla ilginç ve yaratıcı bir projeye imza atıyor. Acapella performansıyla öne çıkan Mike Tompkins, Mi Mix 3’ün kızağını kullanarak ilginç bir performans sergiliyor.

Xiaomi Mi Mix 3, kızaklı tasarımları geri döndürürken, kızağın adeta bağımlılık yapan “açma-kapama” sesini de beraberinde getirmiş oldu. Kızağın açılıp kapanırken çıkardığı o ses ise ilginç bir projeye dönüştürülmüş durumda. Acapella performansıyla tanınan Mike Tompkins ile iş birliğine giderek ortaya bu ilgi çekici işi çıkaran Xiaomi’nin bu projesinde müzik kaynağı olarak Mi Mix 3’ün kızak sesi ve Tompkins’in acapella yetenekleri konuşuyor. Xiaomi’nin resmi Twitter hesabından da paylaşılan video için “Mike Tompkins’in ağzıyla müzik yapma konusunda çok iyi olduğunu zaten biliyordu. Şimdi de Mi Mix 3’le neler yapabildiğine bakın.” notu düşülmüş.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avrupa’da satışı başladı

En heyecan verici Xiaomi modellerinden olan telefonun Avrupa’da satışları ise yavaş yavaş başlamış durumda. İtalya ve İspanya’da satışı başlayan cihazın fiyatı 499 euro ile 549 euro arasında değişiklik gösteriyor. Ayrıca modelin 5G versiyonunun da yolda olduğunu hatırlatalım. Xiaomi, özellikle nesnelerin interneti teknolojisine ağırlık verecek şekilde yaptığı 5G tanıtımlarında Mi Mix 3’ü kullanmayı da ihmal etmiyor. Bu etkileyici telefonun 10 GB RAM’li özel bir versiyonu da bulunuyor.

Mike Tompkins’in hazırladığı müzik videosuna haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.