reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi Mi Mix 3 modelinin hayranlık uyandıran kızak performansı [Video]

Xiaomi Mi Mix 3, kızaklı / sürgülü bir yapı üzerine kuruluyor. İşte bu yapının dayanıklılık seviyesi profesyonel olarak test edilmeye devam ediliyor.

Xiaomi Mi Mix 3, biliyorsunuz kızaklı yapısıyla Honor Magic 2 ve Lenovo Z5 Pro karşısına çıkıyor. Bu modelleri almayı düşünenlerin aklında ise kızak sisteminin zamanla bozulacağı korkusu yer alıyor. Resmi verilere göre Mi Mix 3, 300 bin civarında açılıp kapanmaya dayanıyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan bir test modelin 350 bin seviyesini de rahatlıkla gördüğünü göstermişti. Ancak telefon bunlardan çok daha sağlam bir kızak sistemine sahip. Yukarıdaki videoda gösterildiği üzere telefonun gövdesi tam 600 bin açılıp kapanmaya ve hatta sonrasına bile dayanıyor. Bu da telefonun çok ama çok uzun yıllar boyunca kızak sorunu yaşamayacağını gösteriyor. 350 bin seviyesine günde 100 kez açma kapatma ile ancak 8 yılda ulaşılabiliyor. Bu açıdan 600 bin açıp kapatmaya kimsenin ulaşamayacağı tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3 modelinin 10 GB RAM’e sahip bir sürümü de var

Palace Museum Edition olarak isimlendirilen bu sürüm, normalden farklı olarak tam 10 GB RAM ile geliyor. Mavi renkli kasa üzerine kurulan bu özel sürüm, Palace Museum ile ortaklaşa geliştirilmiş. Tasarımsal olarak farkını efsanevi Xiezhi’nin yer aldığı logosuyla koyan Palace Museum Edition, normalden daha dolu bir kutu içeriğine ve özel bir arayüz temasına da sahip.