reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi Mi Mix 3 modelinin kızak sistemi ne kadar sağlam?

Xiaomi Mi Mix 3, kızaklı / sürgülü bir yapı üzerine kuruluyor. Peki modelin bu sürgü sistemi tam olarak ne kadar açılıp kapanmaya dayanıyor?

Xiaomi Mi Mix 3, kızaklı yapısıyla direkt olarak Honor Magic 2 ve Lenovo Z5 Pro karşısına çıkıyor. Genel olarak oldukça beğenilen telefon, yapısı gereği çok ince çerçeveler üzerine kuruluyor. Bünyesinde bir ekran çentiği yer almayan model, ön kamerasını kızak içerisinde taşıyor. İşte bu kızak sistemi firmanın kendisine göre 300 bin civarında açılıp kapanmaya dayanıyor. Ancak yapılan bir test modelin 350 bin seviyesini de görebildiğini gösteriyor. Söylendiği kadarıyla bu rakama günde 100 kez açma kapatma ile ancak 8 yılda ulaşılabiliyor. Günümüzde kimse telefonunu 5 yıldan fazla kullanmıyor. Bu yüzden düşme durumları haricinde kızak sisteminde bir bozulma olması çok olası durmuyor. Bu da telefonu almak isteyenler için güzel görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3 modelinin en çok Palace Museum Edition sürümü dikkat çekiyor

Palace Museum Edition, Mi Mix 3’ten farklı olarak tam 10 GB RAM ile geliyor. Mavi renkli kasa üzerine kurulan bu özel sürüm, Palace Museum ile ortaklaşa geliştirilmiş. Tasarımsal olarak farkını efsanevi Xiezhi’nin yer aldığı logosuyla koyan Mi Mix 3 Palace Museum Edition, normalden daha dolu bir kutu içeriğine ve özel bir arayüz temasına da sahip.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un dört arka kameralı modeli Galaxy A9