reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3 5G

Xiaomi Mi Mix 3 5G modeliyle “renkli” 5G testi [İzle]

5G teknolojileri konusunda öne çıkan isimlerden Xiaomi, teknolojiyi “test ettiği” yeni bir video paylaştı. Çinli üretici Xiaomi Mi Mix 3 5G versiyonuyla nesnelerin interneti alanına değiniyor.

Xiaomi Mi Mix 3 5G modeliyle ara ara “küçük” testler gerçekleştiren Çinli üretici yeni bir videoyu da takipçilerinin beğenisine sunuyor. Firmanın odağında ise geçmiş örneklerde de gördüğümüz gibi nesnelerin interneti teknolojileri yer alıyor. 5G’nin sağladığı bağlantı hızının bu alanda büyük önem taşıyacağı ve cihazları kontrol etmede çok daha akıcı bir deneyim sunacağı söyleniyor. Hatırlarsanız geçmişte de firmanın global sözcüsü Donovan Sung, 5G üzerine paylaştığı videolarda firmanın akıllı ev ürünlerinden yararlanmıştı. Yeni video da Xiaomi’nin Mi LED Smart ampulü üzerinden 5G teknolojilerini test ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3 5G versiyonu yolda

2019’un ilk çeyreğinde Avrupa’da satışa sunulması beklenen modelle paylaşılan videoda firmanın akıllı ampulünün sunduğu renkler değiştiriliyor. Bu renk değişimi sırasında bağlantının ne kadar hızlı olduğu ve renklerin ne kadar hızlı değiştiği gösterilmiş. 5G ile bekleme süresini minimuma indiren bağlantı sayesinde akıllı evlerdeki kontrolün de nasıl akıcı olacağına dikkat çekiliyor. “Test, test… Bir, iki. Xiaomi ve 5G ile hayatınıza çabucak renk katmaya hazır mısınız?” notuyla paylaşılan video, etkileyici bir deneyimin bizleri beklediğini de gösteriyor. Söz konusu videoya haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.