reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3 5G

Xiaomi Mi Mix 3 5G modelinden önemli gelişme

Kızaklı akıllı telefon alanın önemli modeli Xiaomi Mi Mix 3, ileride 5G destekli bir versiyon da kazanacak. İşte bu model için önemli bir gelişme yaşandı.

Xiaomi Mi Mix 3 modelinin 2019’un ilk çeyreğinde 5G destekli bir versiyonu da geliyor. Kısa süre önce Xiaomi başkanı Lin Bin tarafından ilk görseli paylaşılan bu modelin, Çin’de canlı bir demosu da yapılmış durumda. Tasarımsal olarak normal Xiaomi Mi Mix 3 ile farkı olmayan 5G versiyon, yapılan demo kapsamında hem internet hem de video görüşme kapasitesini gözler önüne sermiş gibi görünüyor. 2019’un başında 5G desteğiyle gelecek nadir hatta bir ihtimalle ilk model olacak kızaklı akıllı telefon, gücünü yeni tanıtılan 7 nm Snapdragon 855 işlemciden alacak. Bu açıdan Snapdragon 845’li normal sürüme ciddi bir performans farkı açacak telefon, 5G desteği X50 LTE modem üzerinden elde ediyor. Burada firmanın akıllı anten teknolojisini kullanacak denilen telefon, bu sayede 2 Gbps indirme hızlarına ulaşabilecek.

Xiaomi Mi Mix 3 5G

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3 şu an Palace Museum Edition versiyonuyla öne çıkıyor

Biliyorsunuz bu sürümde normalden farklı olarak tam 10 GB RAM yer alıyor. Mavi renkli kasa üzerine kurulan bu özel sürümün, Palace Museum ile ortaklaşa geliştirildiği biliniyor. Tasarımsal olarak farkını efsanevi Xiezhi’nin yer aldığı logosuyla koyan Palace Museum Edition, normalden daha dolu bir kutu içeriğine ve özel bir arayüz temasına da sahip.

İlgili Video

Modelin resmi tanıtım videosu