reklamı kapat

POPÜLER

HTC Exodus 1

Blok zincirinden güç alan HTC Exodus 1 için geri sayım başladı

Blok zinciri temelli akıllı telefon HTC Exodus 1 geçtiğimiz ekim ayında görücüye çıkmıştı. Blok zinciri altyapısı üzerine kurulan telefonu satın almayı düşününlere güzel bir haber geldi.

Yurt dışında satışa sunulan telefon, bünyesinde “Android işletim sisteminden korunan bir cüzdan bölümü taşıyor. Kişiler bu güvenli bölümde kripto para birimlerini, ihtiyaç duyulan diğer anahtarları veya gizli bilgilerini saklayabiliyor. Modelde hırsızlık / kaybolma durumlarına karşı bir sosyal kurtarma sistemi yer alıyor. Bu sayede güvenilir arkadaşlar üzerinden verilere her zaman kurtarılabiliyor. HTC Exodus 1 için geliştiricilerin kullanabileceği Zion API birimini yaratan firma, cüzdan SDK’sını ise sadece güvenilir partnerler ile paylaşacağını belirtiyor. Snapdragon 845 işlemcisinden güç alan telefonda 6 GB RAM ve 128 GB dahili hafıza bulunuyor. Arka kısmında 16 megapiksel kameraya 16 megapiksellik kameranın eşlik ettiği telefonun ön tarafında da 8+8 megapiksel çiftli kamera bulunuyor. Pil kapasitesi 3.500 mAh olan telefon saniyede 60 kare 4K video kaydına da izin veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HTC Exodus 1’in fiyatı ne kadar?

HTC Exodus 1’i satın almak için 0.15 BTC ya da 4.78 ETH kripto para birimi verilmesi gerekiyor. Telefonun satış fiyatı yaklaşık 538 dolara denk geliyor.

İlgili Video

Dikkat çeken özellikleriyle firmanın önemli modellerinden U12+