reklamı kapat

POPÜLER

The Punisher

The Punisher 2. sezon tanımıyla karşımızda [Video]

Netflix‘te izleyici karşısına çıkan son Marvel dizilerinden The Punisher 2. sezon tanımıyla boy gösteriyor. Bu fragmanla birlikte yeni bölümlerin yayın tarihi de netlik kazanıyor.

The Punisher’ın ikinci sezon bölümleriyle geri döneceğini bir süredir biliyorduk. Fakat yeni bölümlerin ne zaman izleyici karşısına çıkacağı fazlasıyla merak ediliyordu. Netflix sonunda bu gizemi sonlandırdı. İkinci sezon fragmanının yanı sıra özetini de hayranlarla paylaştı. Netflix’in yayınladığı resmi özet şöyle diyor: Denizciyken kanunsuz birine dönüşen Frank Castle bir süredir sessiz bir hayat yaşıyor ve dolaşıyordu. Fakat genç bir kızın cinayetini öğrenmesiyle birlikte bu sakin hayatından çıkması bir oluyor. O bu cinayetin gizemlerini çözmek için çabalarken peşine yeni ve gizemli birileri düşüyor. Bunun yanında eski düşmanları da onu zorlamaya başlıyor. Yaşadıklarıyla birlikte kaderini kabul edip The Punisher olarak yola devam edip etmeme kararı alması gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Frank Castle karakterine performansıyla büyük beğeni toplayan Jon Bernthal hayat veriyor. Ona Ben Barnes, Amber Rose Revah, Jason R. Moore, Josh Stewart ve Floriana Lima gibi isimler eşlik ediyor. Kahramanımızın muhtemelen son maceralarına şahit olacağımız The Punisher yeni bölümleriyle 18 Ocak‘ta Netflix kütüphanesinde olacak. Paylaşılan uzun tanıtımı haberimizin girişindeki videoda bulup seyredebilirsiniz.